Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell egyből leszólni...

Miért kell egyből leszólni azt, akinek kicsit más a gondolkodása?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem már ezen a fórumon, hogy aki kicsit is más felfogású, mint az átlag (pedig általában szerintem épelméjűbb gondolkodásúak azok, akiket leszólnak, mint azok, akik leszólják), szóval mindig le van hurrogva az ember. Aki kicsit is másabb, pl gazdagabb, vagy szeret jól élni (drága cuccok stb), vagy fontos neki egy kocsi az életében, vagy nem szereti a szüleit, az már egyből le van támadva, nagyon durva hozzászólásokat is lehet olvasni. Ennyire agresszívak az emberek? Miért kell mindenkit leszólni és kioktatni? Jó, hogy az ország tele van ennyi okos emberrel. :D Csak az a baj, hogy ez nem látszik meg kicsiny kis hazánkon.
2011. ápr. 7. 19:44
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már én is megfigyeltem, nem épp az értelmiségiek vannak többségben...
2011. ápr. 13. 13:41
 22/22 anonim ***** válasza:

mert mindenki fasz. szerintem elég egyszerű a dolog.

le kell szólni mindenkit, mert mindenki hülyébb mint a leszóló.


én külön szeretem azt, amikor valakit azért szidnak, mert nem ért/tud valamit. :D

2011. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!