Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért kell a másikat leszólni...

Miért kell a másikat leszólni és trágár módon írni?

Figyelt kérdés

Ha valaki feltesz egy kérdés a megfelelő helyre és később egy másik helyre is kiteszi. Miért kell jelenteni amikor tudja, hogy olyan helyre tette ki csak ezért, mert a "rendes" helyén a kérdésnek nem kap választ? Ennyire undorító módon kell viselkedni? Nem lehet értelmesen válaszolni? Remélem olvassa az is ezt a kérdést aki nagyon sokszor ilyet tesz, mert nagyon elege van már a "buta" kérdésekből! DE HA JÓL TUDOM EZ AZ OLDAL KÉRDÉS FELTEVÉSRE JÖTT LÉTRE! NEM ARRA, HOGY A MÁSIKNAK AZ ANYUKÁJÁT ÉS A FELMENŐIT SZIDJUK!!!

Annak aki nem tud megfelelően és normális szavakkal válaszolni remélem későbbiekben az élete folyamán nem igazán lesz kellemes élményekben része!!!!!!!!!!!!


2010. febr. 25. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
tettem már fel kérdéseket, és én kielégítő választ kaptam rá. természetesen voltak barmok, és cseppet sem vicces emberkék, de én azokat leszartam és nemfoglalkoztam velük. de mindig megkaptam a többségtől a kielégítő választ, megtudtam amit akartam, és hasznosak voltak. 1-2 kivételével.
2010. febr. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tettem már fel kérdést és mit kaptam semmit. Jól tettem fel és csak annyit kaptam, hogy ...... meg trágár módon válaszoltak csak épp nem a kérdésre.
2010. febr. 25. 01:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek ez a hobbija.

Feljön gyakori kérdésekre,

rosz kedve van, aztán baszogat másokat,

hátha ettől elmúlik neki, nem tudom :)

2010. febr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú, hogy ezzel szórakoznak és akinek tényleg segítség kéne és nem leszólás meg ehhez hasonló nem kap értelmes kielégítő választ.
2010. febr. 25. 09:56
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Eddig még mindenki kapott a kérdésére normális választ. Persze sok helyre beírnak hülyeségeket, de gondolom vagy annyira értelmes, hogy a számodra hasznos válaszokat kiszűröd ami meg nem érdekel azzal nem foglalkozol. Esetleg ha vicces, akkor még nevetsz is rajta egy jót! Nem tudom mit kell így felfújni mindent. Ha viszont valaki tényleg nem kap egy választ sem vagy csak hülyeségeket, akkor el kéne gondolkozni magán a kérdésen, mert lehet, hogy neked tényleg érthető és akár még fontos is, de mások vagy nem értik vagy röhejesnek tarják vagy annyira egyértelmű rá a válasz, hogy kiakadnak mennyi suta ember van!!! Az is megeshet, hogy nem tudják rá a választ. Pl. én feltettem egy kérdést, hogy hol lehet xy-t venni és egy emberen kívül senki nem írt rá, de ő is csak annyit akart, hogy ha megtudom, akkor szóljak neki is. Viszont én még sem akadok ki ezen, hogy istenem mi lesz most.. Szépen neki állok máshol keresgélni és nem ettől az oldaltól függni. (csak sok ember még arra is lusta, hogy a google-be beírjon valamit)

Ha nagyon szeretnéd akkor linkeld be ide pár kérdésedet és megpróbálok válaszolni rá esetleg még más is segít.

2010. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
85%
én meg legfőképpen azon csodálkozom és furcsának találom hgoy ide elvileg nagyon sokan tesznek fel kérdéseket és ilyenkor amikor nézegetem akkor elgondolkodom hogy ezeknek az embereknek nincsenek családja szülei testvérei vagy barátai akiktől ezeket a bizalmas dolgokat megkérdezzék, hanem feltétlenül rá vannak szorulva idegen emberek tanácsaira ugye akik nem is mindig a kellő stílusban válaszolnak.. és vannak akik nagy butaságot is írnak fel ide... hát érdekes...
2010. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

A kérdés feltevőjének:

Neked meg mi a francért kell még provokálni? Mintha nem tudnád miért írnak trágár módon. Ha ez a színvonaluk, azon te úgyse tudsz változtatni! hüŁye b(_)zi

2010. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves 17:41-es te is ahhoz a csoporthoz tartozol. Ezek szerint. Nem vagyok b....zi se le....bi. Hetero vagyok!!!! Létszíves a másik iránt add meg a tiszteletet ha az is megadja feléd. Ez szerintem egy szép gesztus. De aki parasztnak született az úgy is fog meghalni!
2010. febr. 25. 17:55
 9/11 A kérdező kommentje:
15:22-enk. Kerestem már nem egyszer a google-ban rá megoldást. De sajnos nem adja ki. Még jó helyre is írtam be amit kérdeztem. Aztán kiírtam máshova, de törölték. Egyvalaki megrpóbált segíteni. Annak üzenem, hogy köszönöm. Sajnos még a rokonom sem tudja mi lehet a gond. Internetről meg megrendelni túl sokba kerül. Amúgy a kérdés informatikai lenne.
2010. febr. 25. 17:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Már mindkét oldalról megtapasztaltam, hogy vannak emberek, akik nem bírják ki, ha nem írhatnak be valami csúnyát. Ha kérdező voltam, akkor úgy, ha válaszadó, akkor így.

Sokaknak túl sok szabadidejük van, amit arra használnak, hogy a többieket hergeljék.

2010. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!