Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fúj, én irtózom ezektől a...

Fúj, én irtózom ezektől a csajoktól. De akkor mi a jó bennük?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem, szép, okos és kedves is vagyok. De akkor mért az ilyen plázacicákra buknak. Akik sikítoznak, ha begöndörödik a hajuk, vagy ilyeneket írnak msn-re:

ma nagyon jó volt cicám(L)<3/ hiányzol:( (L)

most őszintén, titeket érdekel, hogy ilyeneket írnak msn-re??? Ja igen, ezek a lányok nulla aggyal, nulla értelemmel rendelkeznek. Csak egyvalamijük van, ami nekem nincs: NAGY MELLEK


2010. aug. 17. 20:35
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
nem sminkelem magam, nincs nagy mellem (mint mondtam) és az a nagy gond, hogy a fiatalok (velem együtt) körében nem fontos a belső. Ismerek én olyan lányt, aki képes volt össze jönni egy iszonyat helyes pasival, de szegényke olyan üres volt belül. Mint a troll a Harry Potterben. Na, jó nem gúnyolódok, de kétszer is összejöttek...:S
2010. aug. 20. 15:22
 42/45 anonim ***** válasza:
és ne mond hogy te nem jöttél volna össze azzal a fiúval.. mert úgyse hiszem el.. ja és inkább most élje ki magát az ember mint később..
2010. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

22 F le a kalappal

Komolyan mondom.Élvezet volt olvasni a válaszodat.Ritkán látni ilyet ezen az oldalon,az ilyesfajta kérdések alatt(nem bírálni akartam a kérdést)


Kedves Kérdező Sajnos egy cipőben járunk,de vezeket a kis plázásokat el kell viselni.Én sem szeretem őket és nem egyszer kiborultunk már a barátnőimmel miattuk,amikor a nagymenő(de érzelmiszinten nulla) pasi inkább őket választotta helyettünk.Hiába tudtuk,hogy max. 1-2 hónapra jönnek csak össze és,hogy azzal a pasival nekünk sem lenne nagyobb jövőnk,akkor is leribancoztuk őket.Mert mi lányok már csak ilyenek vagyunk.Az,hogy a pasi a sekélyes 12 egy tucat csajt választotta helyettünk(akik mint köztudott szépek,jók és okosak vagyunk) egyszerűen sértette a büszkeségünket,ezért haragudtunk a lányra.Hol ott inkább a fiú volt a hülye ezekben az esetekben.Ezzel nem azt mondom,hogy most utáljuk a srácokat,csak azt ,hogy ez nem ennyire egyoldalú dolog.

És igaza volt 22F-nek (bocsi,h így emlegetlek:D) gimiben elég felszínesek az emberek,csak remélni tudom,h fősulin majd más lesz....

bocsi,h ilyen hosszúra sikeredett és remélem érthetően írtam:D

2010. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
igen összejöttem volna vele, két évvel ezelőtt! aztán rájöttem valamire, hogy sokkal több a belső. Hiába csicsás és feltűnő egy könvy, ha magam a könyv semmitmondó!
2010. aug. 22. 20:39
 45/45 A kérdező kommentje:
-m
2010. aug. 23. 08:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!