Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fúj, én irtózom ezektől a...

Fúj, én irtózom ezektől a csajoktól. De akkor mi a jó bennük?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem, szép, okos és kedves is vagyok. De akkor mért az ilyen plázacicákra buknak. Akik sikítoznak, ha begöndörödik a hajuk, vagy ilyeneket írnak msn-re:

ma nagyon jó volt cicám(L)<3/ hiányzol:( (L)

most őszintén, titeket érdekel, hogy ilyeneket írnak msn-re??? Ja igen, ezek a lányok nulla aggyal, nulla értelemmel rendelkeznek. Csak egyvalamijük van, ami nekem nincs: NAGY MELLEK


2010. aug. 17. 20:35
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
JA amúgy nincs nagy mellem :) De még így imádnak engem..
2010. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
mégis* na csőő moss hajat
2010. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
figyelj! lehet, hogy van egy kis egóm, de tudom mim van: a hajam nagyon szép és ápolt. jómagam is ápolt és szépek vagyok. adok magamra, de én nem fogok a te szintedre lesüllyedni...
2010. aug. 18. 20:30
 34/45 A kérdező kommentje:
áhhááhhhááá, most látom, hogy miket írtál!!! én csinosabb vagyok és nem vagyok szánalmas!!! ez a legszánalmasabb kijelentés.
2010. aug. 18. 20:32
 35/45 anonim ***** válasza:

Ha netán egy 10 év múlva újraolvasnátok amiket most írtok itt egymásnak, rájönnétek hogy mindketten csak csitrik vagytok (még)... Jó ezzel most magamra haragítom mind a két pártot, de akkor is értelmetlennek találom a vitátokat.


Kedves kérdező, tegyük fel hogy tényleg szép, kedves, okos, csinos vagy, ahogy a nyitó kérdésben írtad. (Kép nélkül úgy sem hisszük el :D csak feltételezhetjük ). A nyitó kérdésed szerint a plázacicák irritálóan rinyálósak. De említed, hogy nagyobb a mellük. Akkor voltaképpen most mire is vagy kíváncsi? Egyértelmű hogy a nagy mellekre buknak a fiúk, ezen ne tessék már meglepődni. A fiúk sosem az eszük miatt kezdenek járni egy lánnyal. De akkor most minek vitáztok? Ettől nem fog a melled megnőni. Meg okosnak sem tűnsz tőle, holott állításod szerint az vagy... Nem érzel némi ellentmondást az itteni viselkedésed és a magadról tett kijelentéseid közt? (Mindezt úgy kérdezem, hogy aki veled vitázik - gondolom egy plázap*csa - őt sem védem, csak őket tudjuk, hogy ilyen színvonalon mozognak, de Te kedves kérdező, azzal nyitottál, hogy okos vagy...)


22F


22F

2010. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Ma 20:47-nek adok teljes mértékben igazat!!!


Tudod kérdező nem vitázni akartam,csak nem bírom az általánosítást..Ennyi.Én magam se vagyok plázacica,csak egyszerűen kimondom amit gondolok.

:)


Akit lehülyéztél.

2010. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

Hát igaz azt írtam okos vagyok, de nagyon meg tudok haragudni... tudom, hogy nagyobb melleim nem lesznek, de nem nagyon bírom, hogy egyes lányok ilyen bunkón, kétszínűen, ribancosan viselkednek. És utolsó előtti, az a kijelentés, hogy egyértelmű, hogy a fiúk a nagy mellekre buknak, úgy érzem, hogy akkor: az összes kis mellű eláshatja magát.

Most nem kötekedni akarok, de ha bárki elolvassa, akkor más mit gondol?

2010. aug. 19. 15:52
 38/45 anonim ***** válasza:
Nekem nincs nagy mellem de szebb vagyok mint sok nagymellű csaj :D És hozzám előbb odajönnek mint hozzájuk.. Hiába van nagy melle a csajnak, a feje ronda így a kutyának se kell.. De engem ne csak azért szeressenek mert szép vagyok..meg a nagymellű csajokat se azért kell szeretni.. aki így gondolkozik az egy gyerekes idióta
2010. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Ez olyan kijelentés volt hogy:


lehet nekem nagy farkam 156 centisen és 80 kilóval,fejen is állhatok akár de nem érdekel senkit(Y):D

Mert a mai világban menő vagy ha vasalod a hajad,ha luxuskocsid van és nyoolcvankilósmink:DDD

2010. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Az a bizonyos 20:47-es vagyok.

Kicsit kiforgattátok a szavaim. Ezt a nagyon mell a nyerő dolgot úgy kell érteni, mint egy tényezőt a képletben. Egy szorzószám. Minden normális fiú ha egy lányból látna egy kicsi és egy nagy mellű "verziót", akik csak ebben térnek el egymástól, akkor az utóbbit választanák. Ez a természetes belénk kódolt viselkedés. Persze nem kell olyan következtetést levonni, hogy a kis mellűeknek eláshatják magukat, de mint mondtam, ez egy tényező, ami ha gyenge, akkor más dolgokkal lehet kompenzálni kell. Én - mint a fiú aki leírta ezeket a korábbi dolgokat - sosem mentem el egy lány mellett csak amiatt mert hogy kicsi a melle. Viszont a nagyobb jobb, ettől függetlenül. De egy jó párkapcsolatnál igazán nem számít szerintem. Csak van egy olyan érzésem hogy talán 14 év körül lehet a kérdező és az őt irritáló lányok akikről szó van, az ő esetükben pedig nem lehet szerintem párkapcsolatról beszélni, csak nagyon ritkán. Ebben a korban szerintem a felületesség dominál, és igen, a nagy mellnek ekkor nagyobb szerepe van mint mikor szellemileg érett emberek keresnek valódi társat.


Egyébként még egy kis adalék egy felnőtt (legalábbis korban) fiútól: az egy dolog hogy a szemem szeretem legeltetni a jó testű plázacicákon. Olyanok mint a cukor a szemnek. Ők ebben profik. De ettől még egy szolid kinézetű lány nincs hátrányban. Amivel engem le lehet venni a lábamról azok a szemek: ha belenézek és úgy érzem elolvadok, nem tudok megszólalni, na az az a csaj aki kell nekem. És ilyenkor nem érdekel a melle, nem érdekel az se a ha zsíros a haja, mert van valami vonzás közöttünk amit szavakban le sem lehet írni és ha ez megvan, akkor minden van, a külsőségek eltörpülnek...


Visszatérve az eredeti problémára: a kérdezőnek javaslom gyakoroljon toleranciát az utált lányok felé, felesleges miattuk idegeskedni. Amennyiben az zavar hogy "nekik több pasi jut" akkor két dolgot tehetsz: vagy elkezdesz úgy viselkedni mint ők és akkor te is hasonló eredményeket érsz a fiúknál, vagy rájössz hogy a sok fiú aki kikezd a plázacicákkal nagy részük értéktelen, mert csak a külső érdekli őket, és realizálod, hogy azok akik veled szeretnének megismerkedni, ők egy jobb minőségű párkapcsolatra képesek mert Te vagy aki kell nekik, nem pedig a test, a ruhák és a smink amivel az oldalán tud villogni a többi (hasonlóan csak külsőségekre adó) haverja előtt.


22F

2010. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!