Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fúj, én irtózom ezektől a...

Fúj, én irtózom ezektől a csajoktól. De akkor mi a jó bennük?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem, szép, okos és kedves is vagyok. De akkor mért az ilyen plázacicákra buknak. Akik sikítoznak, ha begöndörödik a hajuk, vagy ilyeneket írnak msn-re:

ma nagyon jó volt cicám(L)<3/ hiányzol:( (L)

most őszintén, titeket érdekel, hogy ilyeneket írnak msn-re??? Ja igen, ezek a lányok nulla aggyal, nulla értelemmel rendelkeznek. Csak egyvalamijük van, ami nekem nincs: NAGY MELLEK


2010. aug. 17. 20:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Úgylátom csak gúnyt űznek ebből a kérdésből, de amúgy énis nagyon utálom az ilyeneket, teljesen megértelek. Hányingerem van, ha látok egy ilyet az utcán és sajnos sokat ismerek. Nagyképűek, ribizlik, és igen, fúj. :S A nulla agy nagyon jellemző rájuk, látom előre a sorsukat. Lenézik azt, aki próbál tanulni, elérni valamit az életben, még ha kínkeservek árán is, de próbál normális életet élni és nem csitri módjára viselkedni. Ezt éltem át kb. az utóbbi 4-5 évben általánosban.

14/L

2010. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
49%
hát nem értelek mert én is hisztizek ha begöndörödik a hajam mert nem azért vasaltam ki hogy utána meg szar legyen és mégse dumálok az ilyen félékre mint TE akik nem bírják az ilyen lányokat pedig ennyi erővel én is megtehetém..de nem vagyok olyan szánalmas
2010. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 Dodesz.. ***** válasza:
100%

:O

Ha nem azért vasalod, hogy begöndörödjön ha vizes lesz, akkor minek vasalni?

2010. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
nem csak a víztől göndörödik ám be :OOO
2010. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
minek visítozni? mérnem öül az ember annak ami van??? nekem szögegyenes, de göndört akartam, de azt mondtam oké. és örülök ennek mert sokan irigylik:D
2010. aug. 17. 20:57
 16/45 Dodesz.. ***** válasza:
Tudom, hogy nemcsak attól...
2010. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
itt a tökéletes példa :)
2010. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
69%

Fiúként az a véleményem, hogy au itt elhangzó kritizáló vélemények a plázap*csák irányában a lányoktól azért jönnek, mert irigyek arrak, hogy ezek a lányok nagyon/túlzottan is igényesek a külsejükre, ráérnek/akarnak/szeretnek foglalkozni azzal, hogy a legjobban nézzenek ki és a srácok is utánuk fordulnak meg az utcán, nem az itt hozzászoló 1-2 lány után akik okosak és értelmesek, legalábbis ilyenre utalnak a szavaikban...


Plázap*csákat utáló lányok! Ha tényleg okosabb vagytok, akkor az abban (is) megnyilvánul, hogy nem úgy reagáltok ezekre a csitrikre, mint ők a vizcseppre amitől begöndörödik a kényes hajuk... Remélem érthető a hasonlat. Ti most itt ugyanúgy rinyáltok, mint ők a göndörödésre.... 22F

2010. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
65%
ááá a csávónak teljesen igaza van!! Irigykedtek .. ha nem irigykednétek akkor leszarnátok az ilyeneket.. és inkább legyen egy csaj plázacica mint egy igénytelen zsíroshajú lány
2010. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
49%
am kérdező most azt hiszed menő vagy mert szögegyenes a hajad ? ha tudni akarod akkor a vasalt haj már nem annyira divat mint tavaly de látom mennyire tályékozott vagy..most inkább a göndör hullámos összekötött befont stb haj a divat .. ha szükséged van még divattippekre akkor kérdezz minket;plázacicákat (mert ha már adunk magunkra meg csinosak vagyunk akkor azok vagyunk)
2010. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!