Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fúj, én irtózom ezektől a...

Fúj, én irtózom ezektől a csajoktól. De akkor mi a jó bennük?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem, szép, okos és kedves is vagyok. De akkor mért az ilyen plázacicákra buknak. Akik sikítoznak, ha begöndörödik a hajuk, vagy ilyeneket írnak msn-re:

ma nagyon jó volt cicám(L)<3/ hiányzol:( (L)

most őszintén, titeket érdekel, hogy ilyeneket írnak msn-re??? Ja igen, ezek a lányok nulla aggyal, nulla értelemmel rendelkeznek. Csak egyvalamijük van, ami nekem nincs: NAGY MELLEK


2010. aug. 17. 20:35
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
barmok kíméljenek...
2010. aug. 17. 20:40
 2/45 anonim ***** válasza:

Hm, szívecskéket én is szoktam kiírni msnre, de nem vagyok plázacica és nem sikítozok ha begöndörödik a hajam -.-'

Ja, és a nagy mellről is beszélhetnénk, lehetne az enyém is nagyobb...

Szóval általánosítasz, nem is kicsit...

2010. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyenné alakított minket fiúkat az evolúció: a lány képes legyen világrahozni és megadni a gyereknek azt amit a férfi nem tud: anyatej. Ezért a nagy mellek iránti nagyobb kereset mint az értelemért. A fiúkat a lányokhoz első körben mindig a termékenység biológiai jelei vonzzák...
2010. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
nem a szívecskére gondolok... hanem erre: JAJJ, DE HIÁNYZOL ÉDESEM!!!
2010. aug. 17. 20:42
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogyan érted, hogy "sikítoznak, ha begöndörödik a hajuk"? Ülnek a fodrásznál a búra alatt dauerolás közben, és visítanak? :D
2010. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
igazából nem ez idegesít, ha nem, hogy olyan agyatlanok, kibeszélik a másikat a háta mögött és annyira szeretik őket....
2010. aug. 17. 20:43
 7/45 A kérdező kommentje:
nem... ha eső éri őket
2010. aug. 17. 20:44
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
:D Én fiú létemre egyetértek veled... nálam a külső mellékes... és néha falramésznék tőlük
2010. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

ez most a divat:/

azt hiszik attól rohadt egyediek és nőiesek,ha 15 évesen agyon van vasalva,szőkítve és festve a hajuk és annyi smink van a fejükön, hogyha lemosnák,meg se lehetne ismerni őket.

kis hisztis p*k akik ezzel akarják felhívni magukra a figyelmet. ennyi. szokj hozzá.

am egy cipőben járunk:S :)

2010. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 Dodesz.. ***** válasza:
100%

Megértelek...

Nekem volt egy pontosan ilyen osztálytársam, állandóan visítozott, akár óra közepén, elviselhetetlenűl "nevetett" vagy mit ccinált O.o

Ha valaki összevizezte..."Jajj a hajaaam:O Be fog göndörödnii, valaki adjon egy csatot!"

Nem bírom-.-"

15/L

2010. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!