Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fúj, én irtózom ezektől a...

Fúj, én irtózom ezektől a csajoktól. De akkor mi a jó bennük?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem, szép, okos és kedves is vagyok. De akkor mért az ilyen plázacicákra buknak. Akik sikítoznak, ha begöndörödik a hajuk, vagy ilyeneket írnak msn-re:

ma nagyon jó volt cicám(L)<3/ hiányzol:( (L)

most őszintén, titeket érdekel, hogy ilyeneket írnak msn-re??? Ja igen, ezek a lányok nulla aggyal, nulla értelemmel rendelkeznek. Csak egyvalamijük van, ami nekem nincs: NAGY MELLEK


2010. aug. 17. 20:35
1 2 3 4 5
 21/45 Dodesz.. ***** válasza:
100%

Már elnézést, Én is tudok, akarok és foglalkozom a külsőmmel!Utánam is megfordulnak, és nem irigykedek, egyáltalán, nem mondtam semmi olyat, ami irigykedésre utalna, ha meg mégis akkor elnézést...

Ui.: Én is szoktam vasalni a hajam, és nem kezdek el "hisztizni" ha göndörödik....

2010. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

óóóóóóóóóóó.... utolsó előtti: szerinted most menőzök???? nem! eszembe se jutott. arra mondtam, hogy EL KELL FOGADNI azt amit kaptál a JóIstentől. Én nagy nehezen elfogadtam, de bennem is még ott van, hogy göndört vagy hullámosat akarok.

Ja igen, tudtam, hogy valaki mondani fogja, hogy irigy vagyok. És igen, irigy vagyok. És? Mindenkiben vannak hibák...

2010. aug. 18. 09:12
 23/45 anonim ***** válasza:

oké.

De most te itt ugyanúgy rinyálsz...Csak nem veszed észre...

Jajj miért ilyenek miért olyanok ezek a "plázap*csák"?-->ez is ugyanolyan rinyálás....

Attól hogy valaki igényes,jól néz ki,szőke haja van,vagy barna stb. és igenis foglalkozik a külsejével,az mitől plázacica?? Semmitől.Egy szó van rá: IGÉNYES!!

Felesleges volt a kérdésed bébinyúl.

2010. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
haaaaaajjjj, najó hiába magyarázkodok.
2010. aug. 18. 10:04
 25/45 anonim ***** válasza:

És abba mivan ha kiirja,hogy hiányzik neki valaki??? Én is kiírom.Unalmas a szüneted bas*zus hogy ilyenekkel foglalkozol??????


Olvass könyvet inkább.Felesgesen magyarázkodsz tényleg.

2010. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
jól van már,nem kell így letámadni az embert!
2010. aug. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
lehet valaki anélkül is igényes, hogy nyávogós, beképzelt divatmajom csitri legyen.
2010. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
akkor úgy látom, hogy csak egy ilyen hülye gyerek van itt:D a többieknek köszönöm.
2010. aug. 18. 15:40
 29/45 anonim ***** válasza:
engem te addig messziről se hülyézzél amig nem ismersz;) kösssz.
2010. aug. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
itt egy hülye van és az te vagy!! És rohadtul nem fogadod el magad mert ha elfogadnád nem irigykednél másokra! Szánalmas vagy és hülye de nem csak szerintem.. tuti hogy valami zsíros hajú sz*r lehetsz akinek a zsírtól egyenes a haja :D Úgy megverném az ilyen lányokat mint te, az osztályomba is vannak ilyenek akik csak irigykedni tudnak mert ÉN csinosabb meg helyesebb vagyok és nem olyan szánalmas.. ezért előbb jönnek oda hozzám, mint hozzájuk :S és ilyenkor már egyből egy ribanc meg kva vagyok! Hát tudod előbb lennék ribanc mint egy igénytelen undorító szar
2010. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!