Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, ez hogyan...

Hízni szeretnék, ez hogyan lehetséges nehezen hízók számára?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. ! :/ én hizni szeretnék... Már nagyon kellemetlen nekem a súlyom miatt, lehet hogy úgy beszélek mint egy túlsúlyos ember, de nem... nekem pont az ellentéte a poroblémám! Ha hízok is, az a hasamra megy.. Pedig elég sokat eszek .. 45 kiló vagyok, és 169 cm . 15 évet töltöm ebben a hónapban. Kérlek, ha valaki tud valamivel segíteni nagyon megköszönném.. Már valaki ugyhiv h sovány, na az se egy kellemes dolog .. Értendeket, ötleteket egyaránt megköszönném..:/ és ha lehet nem kérek bántó hozzászólásokat. Köszönöm.!!:/
2011. máj. 16. 21:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szilvás bukta, mert szeretem. De komolyan, a tésztájában is sok a szénhidrát, meg a töltelék is édes, csak ragad rád pár kiló, ha néhány hétig azt eszed. Vagy járj el erősíteni.
2011. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szija! Ez a suj valoban nagyon nagyon kevés a magasságodhoz. Testépítéssel foglalkozom (ettől neijedj meg, nem aztjelenti hogy olyan tippeket adok amitol 80kilo izom leszel:p) irj egy mail-t ha gondolod. privátban adhatok több hasznos tanácsot is.
2011. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ha tényleg testépítéssel foglalkozol, igazán leírhatnád helyesen azt a szót, hogy "súly".
2011. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ird le mit ettél az elmúlt pár napban

de mindent és kb h mekkora adag


ide is irhatod,priviben is


ezzel szenvedtem én is sokáig,de tudatossággal lehet hizni,pedig nekem is az az eredeti alkatom amit elfúj a szél


az ilyen tömegnövelő izékhez ne nyúlj,nem túl egészségesek,és drágák is...

2011. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Üdv!Én is így voltam 15 évesen..Egyél sok fehérjét, és szénhidrátok /kenyér, bab, sertés hús, tejtermék, szója, szőlőcukor stb/ inni pedig szörpöt :D A legfontosabb viszont, hogy elkezdj edzeni, vagy sportolj valamit! Én is így voltam a soványsággal, egy nap elhatároztam, hogy elkezdek edzeni..minden nap volt egy megszokott edéstervem..jelenleg 88 kg színtiszta izom vagyok! 20/F Ne feledd EDZENI!
2011. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
2. vagyok tényleg azzal foglalkozom, ezert is vagyok izomagyú, ergó: nemtudok helyesen írni :D::D :::PP
2011. máj. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tehát kérdező: ne foglalkozz azzal aki tömegnövelőket akar rádsózni,mert te is ilyen leszel...(van jópár ilyen ismerősöm...vékony volt és normális,most meg puffasztottrizs alkat és fullhülye)
2011. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

teljes kiőrlés pékáruk, kenyerek, sajtok, tejtermékek-joghrut, tej, túró, tojás, hús, hal, zabpehely, rizs, krumpli, tészták, tartalamas levesek, főzelékek, gyümölcs, zöldség,

pl: reggeli zabpehely natur joghurttal alma

tízórai teljes kiőrlés szendvics (2 sz kenyér) főtt tojás, zöldség

ebéd: zöldségleves, burgonyafőzelék roston sütött sertésszelet, túrórudi

uzsonna egy nagy adag gyümölcssaláta

vacsora: túró+joghurt-túrókrém friss petrezselyemmel vagy/és kaporral kikeverve, teljes kiőrlésű kenyér, zöldségek


reggeli: teljes kiőrlésű kenyér+mozzarella sajt+zöldségek

tízórai: natur joghurt+diákcsemege/dió

ebéd: húsleves gazdagon(tészta, zöldség, hús) spenótfőzelék, főtt tojás (2db) főtt burgonya, gyümölcsös piskóta

uzsonna: gyümölcssaláta piritott mandulával

vacsora: tejberizs befőttel/aszalt gyümölccsel/friss gyümölccsel


reggeli: teljes kiőrlés kenyér+sajt+sonka+zöldés

tízórai: túró gyümölccsel és magokkal

ebéd: gulyásleves, túrós tészta, banán

uzsonna: joghurt banánnal, étcsoki

vacsora: zöldségek, csirkemell sajttal és spenóttal töltve


nekem így néztek ki az egészséges hízlaló étrend

pár kilo feljött, saját magamnak állítottam össze minidg

2011. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sokan mondják,hogy el kell menni konditerembe vagy otthon súlyzókkal edzeni, én is nagyon vékony voltam,de egy helyes étrenddel meg napi fél -egy óra bringázással felszaladt rám pár kiló,ami nem plöttyedt valami lett,hanem izom.

Ne keseredj el kérdező,tudom,hogy mondani könnyű,de 15 évesen 42 kiló voltam,és engem is bántottak érte eleget... lehet,hogy fél,egy év múlva beindul nálad a fejlődés,és úgy kikerekedsz,hogy csak néznek majd! ;-) Addig is,élvezd,hogy ehetsz,amit szeretnél,hogy nem kell megvonnod magadtól semmi finomat,és keress valami olyan mozgást,ami jólesik,örömet okoz,hogy tényleg azért legyen valami kis sport is az életedben,az is nagyon sokat segít ám!

Ami nálam bevált,és szívből ajánlom,az a győri édes kókuszos keksz (nem a zabfalatok). Isteni finom,és nagyon sok szénhidrát van benne! Sok sikert,és fel a fejjel!!! :)

2011. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyél, egyél, EGYÉL!!! More more more..
2011. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!