Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, ez hogyan...

Hízni szeretnék, ez hogyan lehetséges a nehezen hízók számára?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én hízni szeretnék mert nem vagyok megelégedve magammal. 45 kg vagyok, 169 cm és lány.. Béres cseppem van itthon, de azt nem mindig szedem.. Táplálkozási ötleteket, oldalakat, étrendeket, hízlaló ételeket várok tanácsként. jah és azt elfelejtettem leirni h 15 éves vagyok:/ Kritikákat tartogasd magadnak.. :S:) Köszii előre is annak aki SEGIT:)
2011. máj. 17. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia:)

naponta többször keveset egyél:) mindig legyen vmi, amit eszegetsz, csoki, süti, bármi:)

valamint igyál sok folyadákot, az bővíti a gyomrot és többet tudsz majd enni:) csak arra figyelj, hogy suliba ne nagyon, mert akkor sokat kell tőle menni tudod...pisilni:D

ezeket tudnám ajánlani:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Hát... Igazságszerint én elég sokat eszek. :D De még azthallottam, hogy az h ha mindennap ugyanabban a napszakban (tehát rendszeresen ) eszek, hízlaló ételeket, akkor többet tudnék hizni. :/ hát nem tudom:S:D Jólenne kicsit hízni, hogy ne legyek annyira lapos, a kivágott felsőkben, hiszen itt a nyár!:DD Azért még válaszokat kérnék. :) köszönöm ! :D 

2011. máj. 17. 15:04
 3/11 anonim ***** válasza:

szia!!! 3 hónappal ezelőtt úgy néztem ki, mint egy anorexiás, megelégeltem a dolgot, sok helyen utánaolvastam sok mindennek, az összes tanácsot egybegyűjtöttem, így született meg a "kis" tervem:Damit aztán véghez is vittem:)10 kg feljött!!:))))))))

kezdem a kajálással:

reggelire keveset ettem, nem akartam kora reggel leterhelni a gyomromat, egy kis péksüti, pl kakaóscsiga, mákosbukta volt gyümölccsel vagy joghurttal (gyümölcsös)

a tízórai az mindig valamilyen nass volt (kedvencem a mars csoki, abból megettem vagy 2-őt is egyszerre)

ebédre már megjött rendesen az étvágyam, 2-3x ettem a főételből, utána volt desszert is (süti általában)

az uzsonnára általában magvak voltak (20dkg simán lement pl. mogyoróból, és az már kapásból 1200 kalória!:O)


és nekünk vékonyaknak a nap legfontosabb étkezése következik most:D:D:D

vacsorára hideget ettem, sok kenyeret! (kb 4 rendes nagy szelet, nem ilyen vékony szeletelt...amúgy meg a fajtája mindegy,mert az összes kenyér hizlal)és ehhez vmi virsli, ebédről maradt rántott hús, vagy majonézes kenő, stb. volt

utána vagy egy kis chips vagy győri édes keksz volt


tehát a lényeg, hogy hizlaló kajákat ettem: kenyér, hús,tészta, krumpli, édesség, abban a mennyiségben amennyi jól esik



éhgyomorra reggelenként megittam egy bögre cickafarkfű teát (ez is sokat segít!)

este pedig bérescseppet szedtem (fontos a rendszeresség!)


a mozgás:

sokat nem mozogtam, csak úszni jártam heti 2x

itthon néha félguggolásokat végeztem (ez nem esett meg gyakran, de ha erősítettem utána mindig ettem valamilyen tejterméket, mert attól nőnek az izmok!)


zsír és izom formájában is felszedtem, nagyon tetszik az eredmény, továbbra is folytatom, szeretnék még nőiesedni:)

2011. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

bocsánat, az egyik legfontosabb dologról nem esett szó:

a folyadékbevitelről:

igyekeztem óránként inni, de mivel a vizet nagyon erőltetni kellet, ezért gyümölcsléből ittam többet (de nem ilyen kóla féleségeket, hanem minőségit! pl. sió, cappy...amit éppen kívántam)

2011. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen!:) És az eredmény, tehát a 10kg mennyi idő alatt sikerült?:)) ......
2011. máj. 17. 21:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia

nekem is volt ilyen problémám 166cm 40kilo utána olvastam de én az egészségeseket választottam én állítottam össze magamnak étrendet és sikerült elérnem a normáls súlyt 55 kilo vagyok, formás és egészséges

reggeli: teljes kiőrlés kenyér, sonka, sajtok(nem a zsíros fajta hanem mozzarella, orda, kék penészes sjatok) csirkemellsonka, pulykamellsonka, főtt tojás, zöldségek

tízórai: zabpehely+natur joghurt+magvak(dió, mogyoró, mandula)+ gyümölcs +méz vagy fahéj

ebéd_ zöldséglevesek, paradicsomleves, gyümölcsleves, tojásleves, krémlevesek pirott sajttal, mandulával, kenyérrel

főzelékek(spenót, sóska, tök, káposzta, babok, lencse, zöldborsó) rizs, vajas, főtt, hagymás krumplu, husok(nem zsríban sült, hanem natur sertésszelet, csirkemell, comb, sovány marha roston sütve, halak, főtt tojás) rakott ételek(káposzta, bab, spárga) rizseshús, tészták(paradicsomos, sajtos-tejfölös, tejszínes-sonkás, zöldséges, halas, husos)

lencseleves, gulyásleves, babgulyás, utána mindig dióa/mákos/túrós tészta, túrógombóc, mákosguba, nudli

uzsonna_ joghurt+zabpehely+gyümölcs

vacsora_ teljes kiőrlés kenyér+túró és joghurt összekeverve+zöldségek, tojáskrém, húskrém+zöldségek

nasi: zabpehelyhes-mézes kekszek, korpás kekszek, étcsoki, bio buláták, kölesgolyók mézes tejjel, piritós házi lekvárral

mellette napi 2-3 liter víz, és gyümölcsea, gyümölcslevek, tej

mozgás

egészséges étrend, hidd el ne fehér kenyeret szalonnával és csokival mert az nem egészséges, szóvaé nem csak az a lényeg hogy hízzál, hanem a minőségi, egészséges hízás

gyümölcsös, túrós piskóták, lepények, pudingok is mehetnek

2011. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia! 2 hónap alatt:)

(második voltam)

2011. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves második kommentelő.. :) megrennéd nekem hogy írsz itt privátban?:D mert akkor lehet még lenne szükségem segitségekre köszönöm!:)

És köszi a harmadik kommentelőnekis.:))

2011. máj. 18. 14:42
 9/11 anonim ***** válasza:

szia! szívesen írnék, de nincs a kérdésednél a "privát e-mail a válasz írójának", nem értem miért:O

de ha te tudsz nekem írni, szívesen válaszolok a kérdéseidre!:)

2011. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
rendben, már irtam is!:)
2011. máj. 18. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!