Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes kislányom elég nehezen...

1 hetes kislányom elég nehezen kakil. Van valami ötlet, hogy lehetne könnyebbé tenni számára?

Figyelt kérdés
Szopi után sokáig ( vagy fél óráig )nyőgdécsel, aztán egyszercsak beindul a kaki, ami teljesen normális állagú, vagyis nem kemény és mustársárga. De addig szegény nagyon szenved. Ez normális, csak még gyenge a bélrendszer? El fog múlni? Tudok neki segíteni vmivel? Espumisan? Infacol? ...
2010. márc. 20. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem sír,akkor ne adj neki semmit.Írod,hogy nem kemény a széklete...akkor nincs gond.Az hogy nyögdécsel...hát bizony ki kell nyomni valahogy.
2010. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az én kislányom 3 hónapos koráig csak úgy tudott kakilni ha én segítettem neki:tornáztattam,nyomtam a lábát!nekünk az infacol és a babamasszázs segített,aztán egyik percről a másikra magától elmúlt!szopi közben is próbáld többször büfiztetni!sok sikert!
2010. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!