Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? A férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? A férjemmel 13 éves házasok vagyunk. Áprilisban volt egy nagy műtétem, és azóta nehezen megy számára a szex. Mikor elkezdjük, minden oké, csak menet közben lelankad?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka? Már nem szeret? Lehet, hogy van valaki más? Ja és most kb 2 hónapja nem voltunk együtt. Szerintetek?
2010. okt. 10. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a műtét lehet a ludas, ha azóta van ez. Megkérdezhetem milyen műtét volt? Ott volt veled, látott?
2010. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Daganat miatt ki kellett venni a méhemet...
2010. okt. 10. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudat alatt retteg, hogy kárt vagy fájdalmat okoz.
2010. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( Én is úgy gondolom, hogy fél, hogy kárt okoz benned, tudod a férfiak nem igazán tudják mi hogy van ott, és így már meg tudom érteni egy kicsit a gondolkodását. Ne aggódj, nem hiszem, hogy másik nő van a képben, le mertem volna fogadni, hogy nőgyógyászati műtétről volt szó. Annyit tegyetek meg a férjeddel, hogy ketten együtt elmentek az orvoshoz, és ő kettőtöknek mondja el,hogy hogyan lehet szexuális életet élni. Meg fog titeket nyugtatni és a férjed is visszanyeri a bátorságát és minden rendben lesz :) Remélem tudtam segíteni :)
2010. okt. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért kell rögtön az első alap feltevésnek rossz szándékúnak lenni?


Nem szeretnélek megbántani, de 13év alatt gondolom letett egy s mást az asztalra.


Osztom az előttem szóló véleményét, szerintem is fél, hogy fájdalmat okoz Neked..


légy büszke, hogy ilyen férjed van, és beszéld meg vele..

2010. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, értelek benneteket, csak ez már április óta tart, kisebb-nagyobb megszakításokkal...és nem tudom hova tenni. Sok mindenen mentünk keresztül az elmúlt fél évben, de nem gondoltam volna, hogy ez egy jól működő dolgot így fog/tud befolyásolni.
2010. okt. 10. 22:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Húúú pedig ha tudnád mennyire. Gondolom már benne van az is, hogy teljesítsen, meg az is, hogy nehogy valami baj érjen téged, elvégre te vagy az örökre szóló választottja, általában a kezüket a tűzbe tennék a házastársukért, legalábbis ez a normális felfogás, a sok divatválás és házasság meg vicc és hányinger, de 13 év után ti biztosan nem ilyenek vagytok.


Egy látott szülés is tönkre tud tenni egy szexuális életet, gondold el abba a helyzetbe, hogy talán újra valami betegséged lesz, mit fog érezni és azt fogja hinni, hogy ő okozta.

2010. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek! Remélem igazatok van...azért ez elkeserítő. Nem tudom mikor tud majd helyreállni ez a dolog, ha egyáltalán sikerül.
2010. okt. 10. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy orvoshoz menjetek el, ez a férjed problémáját meg tudja oldani, neked nem fog hinni, de ha egy olyan személy mondja ezt, aki a te egészségedért felelősséget vállal, akkor nyugodt lesz és meglátod, helyreáll minden, de ehhez orvos kell.
2010. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben! Remélem igazad van! Egyébként is vissza kell járnom kontrollra, majd beszélünk a dokival, csak az a fura, hogy ő nem mondja, hogy nehogy valami bajom legyen...már nem, régebben még vigyázott rá.
2010. okt. 10. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!