Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan egyek kevesebb édessége...

Hogyan egyek kevesebb édességet? Egyszerűen ölni tudnék érte annyira kívánom egész nap az édeset.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 06:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%
Persze.. Aztán ha majd bekómál, mert nem volt elég motivációja lerakni az édességet, akkor is majd intézzük el annyival, hogy: "így is túl terhelt az egészségügy"..
2022. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
52%
Aki ennyi infóból simán diagnosztizál egy cukorbetegséget, az tuti, hogy nem ért hozzá.
2022. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
56%

😂😂 Végtére is csak a fél családom cukorbeteg, metabolikus szindrómás, én meg szintén pcos ir.. De igazad van.. Inkább kiálltok feleslegesen farkast mint üljek a babérjaimon buksi simikézni.

Édesapám is szart bele, amíg nem kapott egy hátsófali szívinfarktust, amit csoda, hogy túl élt.. Aznap 21 volt a cukra..


A cukor, az ir az egyik legalattomosabb csendes gyilkos..

2022. ápr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
Amellett meg nem diagnosztizáltam, hanem javasoltam, hogy inkább nézettessen egy inzulint, okoska.
2022. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ha minden édesszájú ráugrana az egészségügyre, az egész családod nem jutna ellátáshoz.
2022. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
56%

Ez már közel sem az a kategória mikor valaki csak szimplán édesszájú..

A kérdező nyakra főre összezabál minden édességet, és majd meg vesz, hogy minden nap egyen valami tömény édeset..

Az édesszájúság nem itt kezdődik..

2022. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
52%
De igen, ez még simán az lehet, hiszen rendesen eszik, nem csak édességen él, és azt sem tudjuk, hogy mióta kívánja egész nap az édességet milyen előzményekkel: lehet, hogy csak pár napja, és lehet, hogy előtte jó ideig nem jutott édességhez, azért kívánja most extranagyon.
2022. ápr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
1 éve kívánom így az édességet, azelőtt nem voltam édesszájú.
2022. ápr. 16. 16:31
 19/27 anonim ***** válasza:

Nem vagy valami miatt idegesebb újabban?

Ha igen, akkor próbáld meg átirányítani.

2022. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Mostanában pont nem vagyok ideges már akkor tájt voltam az mikor elkezdtem sok édességet enni.
2022. ápr. 16. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!