Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 165cm és 51 kg vagyok épp...

165cm és 51 kg vagyok épp hogy csak a szél nem fúj el, egyszerűen nincsen étvágyam, ha elmegyek valahova pláne nincsen és egész nap semmit nem eszek/iszok tudnátok ajánlani valami étvágy gerjesztő tabit vagy valami hatásos módszert?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában a több testmozgást ajánlják, és ha jól tudom van speciális étrend, direkt súlynövelésre. Az étkezés közben fogyasztott kevés vörösbor is étvágynövelő, az angyalgyökér tea is, de ha bemész egy drogériába ott biztosan találsz. Csak egy megjegyzés: szerintem nincs gond a súlyoddal, és célszerűbb lenne az izomtömeget növelni a zsírréteg helyett, érdemesebb lenne valamit sportolnod, és mellé proteinitalt fogyasztani. Így kg-ban is több leszel, és "nem fúj el a szél". :)
2013. máj. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehez a magassághoz ez a súly egyáltalán nem kevés! Nem értelek...
2013. máj. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs gond a súlyoddal. de az edzés mindenképp jót tesz.

Ha meg nincs étvágyad és mégis több súlyt szeretnél magadon, időrend szerint egyél, ha van étvágyad ha nincs.

2013. máj. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!