Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Biztosak lehetünk -e, hogy...

Biztosak lehetünk -e, hogy egészséges Flóra szívbarát margarint kenünk az unokáink kenyerére, vagy zsömléjére ?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a margarin nem egészséges, sok mesterséges, módosított anyagot tartalmaz, a szervezet számára nem hasznosítható. Én inkább vajat kenek a gyerekeim kenyerére, nem beszélve arról, hogy finomabb is.
2010. aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Régebben mi is ezt vettünk, de valami bajunk volt vele, sajnos már nem emlékszem, talán hidrogénezett növényi olaj volt benne, vagy hasonló (nem biztos, tényleg nem emlékszem). Ezért áttértünk a biomargarinra (Tesco-ban a legolcsóbb, ott 750 Ft egy nagy dobozzal), mert abban nincs.

Ezzel együtt tényleg a vaj a legjobb, csak mi nem tudjuk megoldani, hogy reggel kenhető legyen, mert ha este kiveszem a hűtőből, megromlik, reggel meg nincs idő megvárni, míg kiolvad. Ezért használjuk a margarint.

2010. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na és a kenyér?
2010. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
semmiben sem lehetsz biztos mert ott vágják át az embert ahol tudják.csak a profit számít.szomorú de nagy vonalakban erről van szó.a margarinban hidrogénezett növényi olaj van,én pl ezért nem eszem.
2010. aug. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,minden kedves válaszolómnak ,az igaz válaszokat ,üdv Zsóka
2010. aug. 31. 21:06
 6/6 anonim válasza:
Teljesen mindegy, mivel az ÖSSZES margarin transzzsírt tartalmaz. A transzzsír pedig direkt rákkeltő.
2010. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!