Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ti nejeteknek is fáj a hasa...

A ti nejeteknek is fáj a hasa mikor mgvan a vérzése vagy nem? Vagy nektek nők? Nejemnek 2 napja faj mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 14:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ne aggódj természetes, hogy ijesztő így látni de ez a természet rendje, a feleséged egészséges nő, a havi baj meg egy olyan össze-vissza dolog néha fáj, néha nem. Valamikor jobban valamikor kevésbé. A fájdalom kisugározhat bárhová, hasra, derékra stb.

Néha napokig is tarthat.

Nekem kamaszkoromban semmi sem segített, azt hittem beledöglök, a gyógyszertől hányingerem volt és ez így ment egy hétig!

Manapság van, hogy meg sem érzem, fel sem tűnik, hogy megjött néha meg fájdogál a derekam de már tűrhető. Lehet, hogy az idő előrehaladtával a nejednél is változni fog. Nem tudom a feleséged szed-e fogamzásgátlót mert az néhány nőnél sokat szokott segíteni.

2012. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
63%
Régebben én is nagyon hasfájós voltam, én csak akkor éltem túl egy napot, ha 4-5 Cataflamot vettem be a nap folyamán és szinte végig aludtam. Az alvással nem volt gond, ez a gyógyszer nagyon ki tudja ütni az embert. Rendszerint iskolába se mentem ezeken a napokon. Apukám orvos, és volt olyan, hogy éjjel görcsoldó injekciót kellett adnia, annyira fájt a hasam, hogy csak sírni tudtam, és egy szót nem tudtam szólni. Szerencsére ezek a gondjaim megszűntek, mióta fogamzásgátlót használok. Szerintem ne csinálj vele semmit, hagyd őt pihenni, és lehetőleg a kommunikációt is csökkentsd minimálisra, mert elég ingerült tud lenni ilyenkor egy nő, már eleve a hormonok miatt, és attól is, mert az egész napos hasfájás rendkívül kimerítő és az ember elfárad tőle, hiába egész nap fekszik az ágyba. Én mindig úgy éreztem magam (még akkor is, mikor nem vettem be gyógyszert), mint akin átment egy úthenger. Mondjuk ez érdekes, hogy a feleséged, gondolom előtte is együtt voltatok már egy ideje, és valószínűleg éltetek is együtt, mégsem láttad az évek alatt soha őt menstruálni. Nem sokat lehettek együtt...
2012. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nekem is görcsöl a hasam az első két napban, sőt megy a hasam és volt már hogy majdnem elájultam. Mióta fogamzásgátlózok ilyen bajom nincs :)
2012. máj. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Hétköznap csak este talalkozunk de a szombat vasarnp egyutt de mg sose esett neki ugy hogy menzsz eleje a hetvege
2012. máj. 28. 14:46
 25/28 A kérdező kommentje:
Mivel babat tervezünk a fogamzasgatlo nem lenne jo neki
2012. máj. 28. 14:53
 26/28 anonim ***** válasza:

nekem nem a melegvizes pakolás vált be, hanem ha egy zacskó jeget tettem rá

meg ha a párom felizgat, az is segít. bár az is kb. 1 óráig csak

2012. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Meg is jött neki vagy megfog? Ha megjött akkor fájdalom csillapító az hatásos, ha nem akkor lehet hogy összejött a baba?

Nekem akkor fájt nagyon másfél hétig mikor teherbe estem csak nem jött meg. Előtte hébe hóba fájt de elmúlt nem szedtem gyógyszert rá sosem én úgylátszik a szerencsésebbek közé tartozom. Szülés óta meg egyáltalán alig érzem, hogy na megfog jönni.

De ha ő azt mondja hagyd békén akkor hagyd! Ő tudja hogy neki mi a jó....

De nagyon aranyos hogy így aggódsz!

2012. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Igen megjött neki szombaton de mar jol van szerencsere csak most sincs baba peg rajta vagyunk az ugyon. Ma volt vérvételen abbol majd megallapitanak valamit . Remélem lehet babank.nektek volt ilyen vérvétel dolog ciklus elején végén?
2012. máj. 29. 17:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!