Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljak ha nem akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem akarok gyereket? Csak nyügnek éreznm. Nem is esek teherbe de nem akarok emiatt bogyókat szedni. Ha spontan teherbe esnek az mas.

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor védekezz másképp!
2012. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne dugj!!
2012. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem akarsz bogyókat szedni, akkor néz utána mik vannak. Ott van a google-team akik azért fejlesztik folyamatosan a tetves keresőt ,hogy NEKED kedves kérdező, megkönnyítsék a dolgodat.


Nem tudom ,hogy mennyivel fogod jobban szeretni a gyereked, ha spontán esel teherbe ,de gyanítom nem sokkal. Szóval a védekezés nem ciki. Ez a hozzáállás viszont az.

2012. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ezt nem egészen értem. Ha spontán esnél teherbe mivel lenne más??
2012. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen más lenne ugyanis 30 elmultam már pár éve akartam gyereket hőmérőzés minden de belefáradtam.ugy erzem ami nem adatik meg azt nem kell erőltetni.nem akarok bogyókat szedni. Amugy van más bajom hormonális és a dokit nem az érdekli hanem hogy mit szedjek hogy terhes legyek. Meg olyan vizsgalatokra küld.az egeszsegemert szednek bogyot de azert hogy egy gyerek összejöjjön nem. Nekem mar 10 éves gyerekemnek kéne lenni nem itt bohóckodni a teherbeeséssel. Ha eddig nem lett én nem is akarok
2012. máj. 28. 10:55
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Ti most komolyan ilyen hülyék vagytok? Spontán nem esik teherbe, pedig nem védekeznek. Nem akar olyan bogyót szedni, ami elősegíti a teherbeesést, mint például a sárgatesthormont tartalmazó gyógyszerek. Nem azt kérdezi, hogy milyen védekezési módszerek vannak... Szöveg értelmezés felső fokon az meg van mindenkinél!:DDDD

Ha nem akarsz gyereket kedves kérdező, akkor ne is próbálkozzatok, így nincs értelme. Nem szabad megvárni azt sem, hogy spontán legyél terhes, ha ennyire negatívan állsz a gyerektémához.

2012. máj. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Egyetértek az utolsóval,de ahhoz képest,hogy a kérdező

már 30 felett jár,elég gyerekes a hozzáállása!

2012. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

szerintem meg csak kétségbeesett

ez önvédelmi mechanizmus, amikor sokáig nem sikerül semmi, hogy kitalálja, akkor nem is kell


de szerintem jót is tesz egy kis pihenés, görcsölések nélküli laza szex.

hallottam olyanról aki szintén nem esett teherbe le is mondott mindenről, elmentek szórakozni, inni, bulizni, szexeltek és mit ad isten? igen! akkor esett teherbe.


nem kell erőltetni semmit, jön magától.

2012. máj. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vree ***** válasza:
70%
6os, nem a srácokkal van probléma, a kérd. nem tudfja hogy mit akar. Most kell gyerek vagy nem? Akarod-e vagy nyűg lenne? Védekezéshez kérsz tippeket vagy teherbeeséshez? Eldöntötted hogy nem akarsz gyereket, vagy azért még szeretnél ha véletlenül lenne?
2012. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem már belefáradtál ebbe a görcsös gyerek-projectbe. Úgy gondolom, nem is lenne butaság, amit írsz: nem védekeztek, nem is szedsz semmit, nem idegeskedtek a gyerek dolgán, hanem élitek az életeteket, aztán majd lesz valami.

Hidd el, sokszor a stressz miatt nem sikerül. Hallottam olyan párról, már mindent megpróbáltak, még lombik programban is részt vettek, semmi eredmény, aztán amint nem paráztak miatta, megfogant a baba. Találd meg a lelki nyugalmadat, hallgass olyan zenéket, jógázz, vagy meditálj, vagy bármi más módon lazulj el.

2012. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!