Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A ti nejeteknek is fáj a hasa...

A ti nejeteknek is fáj a hasa mikor mgvan a vérzése vagy nem? Vagy nektek nők? Nejemnek 2 napja faj mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 14:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Én már a negyedik napomon vagyok és néha érzek még mindig kisebb méhösszehúzódásokat! Az első két nap nagyon rossz. Volt olyan is, hogy úgy kellett karonfogva bevinni az orvosi rendelőbe úgy görcsöltem, mint az állat! Kaptam szurit semmit nem használt... Nálam egyedül a Apranax válik be. De a legtöbb nőnek a No-spa, Meristin, Algoflex-M, sokaknak még a sima fájdalomcsillapítok is bejönnek, nekem ez az 1. Meleg borogatás (melegvizzel töltött üveg) nekem is jó, meg ha kicsit összegyűröm magam, a lábaim a hasamhoz szorítom. Van teám is mensi görcsökre az se használ. Beszéld meg vele. Ha egy pasi nem megértő ilyenkor akkor a nő érezheti azt, hogy nem is szeret, felesleges veszekedéseket el lehet kerülni. Főleg, mert mi nők ilyenkor érzékenyebbek is vagyunk. Ha nem fognám magam vissza én is minden hülyeségen besértődnék amin máskor nevetek.

23/N

2012. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Röviden=Legyél megértő!
2012. máj. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Algoflex met szed.meg bebugyolálva fekszik az ágyban hideg van be is gyujtottam neki a kandalloban. De ebédelni sem akar mart faj neki. Csak kólat iszik meg egy kis popcorn. Jó lenne segiteni neki. Tegnap óta ez van
2012. máj. 28. 14:26
 14/28 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni. Nálam rosszabb a helyzet, olyan görcseim szoktak lenni, hogy hányni is szoktam. Mindig ledobok 1-2 kg-t abban a pár napban.
2012. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Én is piszokul szenvedek az első két nap, és nekem is csak az Apranax segít, áldom a nevét aki feltalálta. Már mindent kipróbáltam, de csak ez maradt.
2012. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
88%
A feleséged most menstruál először? Vagy nem értem eddig mit csinált mikor fájt a hasa?
2012. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Eddig nem igazan volt olyan hogy 2 napig végig egybezarva vagyunk és ő szenved a menzesszel.ilyenkor egyedül szokott itthon lenni én csak este tudtam hogy szenved. De most igy jött ki a mensije
2012. máj. 28. 14:31
 18/28 A kérdező kommentje:
Meg azt mondja nem mindig faj neki ennyire de most nagyon
2012. máj. 28. 14:31
 19/28 anonim ***** válasza:

Nekem is anno nagyon fájt, aztán szedni kezdtem fogamzásgátlót.

Van egy lány ismerősöm, neki szabadnapot kell aznapra kivenni, mert nem bír bemenni dolgozni!

2012. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy fel van fázva egy kicsit.
2012. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!