Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyan oldjam meg?

Mit csináljak, hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Szeretnék a nyáron legalább egy hetet eltölteni kettesben valahol a párommal, de ez nagyon úgy néz ki, hogy nem fog összejönni. Soha nem fog ráérni, mert mindig dolgozik és ő mintha nem is akarna velem lenni. Nem csinál semmit, én már millió apartmant meg ötletet mutattam neki, de semmi. "aha, szép" és a téma le van zárva. Mit tegyek? Alig vagyunk együtt. :( És a nyár is elkeserítően egyhangú lesz.
2012. máj. 27. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Talán mérlegelned kellene,mennyit ér ez a kapcsolat.Mi a te szereped,és vajon elégedett vagy-e ezzel.

Ha elégedetlen vagy,lépj tovább!

2012. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, kettőtök közül csak te szeretnél nyaralni menni vele.

Mondjuk én tuti nem akarnék olyannal, aki így lesz@rja.

Az elsőnek igaza van, gondolkodj el a kapcsolaton, hogy azt kapod-e amit vársz, és amire igazán szükséged van..

2012. máj. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt kapom, ezt már régen tudom. Soha nincs rám ideje és sok a mélypont a kapcsolatban, de tudom, hogy szeret. És csak azért NEM TUDOK lépni, mert én mindennél jobban szeretem.
2012. máj. 28. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Probalj meg beszelni vele es mond meg ,hogy tegyen valamit mert ez igy nem jo..neha mindenkinek szuksege van kikapcsoladasra es oszinten mond el mit erzel mint ahogy ide leirtad ez a legjobb amit tehetsz...
2012. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, mert szerintem te is tudod, hogy átvered magadat.

"Soha nem fog ráérni, mert mindig dolgozik és ő mintha nem is akarna velem lenni..." írod, aztán közlöd, hogy tudod, hogy szeret. Te legalábbis mindenkinél jobban szereted őt.

Ha az ember szerelemmel szeret valakit, akkor épp amiatt akar minél több időt tölteni vele, mert akkor érzi a legjobban magát. Aki soha nem ér rá a másikra, az nem szerelmes, még csak az sem biztos, hogy szereti a párját, azért nem ragaszkodik a társaságához. Különben legalább annyit megtenne, hogy 1 hetet rád szán a nyárból, ha már neked olyan fontos, és az időtökbe, pénzetekbe is belefér. Ha mégsem, akkor legalább olcsóbb, nem ilyen hosszú, de szórakoztató, pihentető programokkal akarna "kárpótolni".

Nem tudom mióta vagytok együtt, de abból amit írsz, inkább az jön le, hogy a párod kényelmes megszokásból tűr meg maga mellett, mint szeretetből, pláne szerelemből.

Ha ez neked így is jó, akkor tégy úgy, mint ha minden rendben lenne...

2012. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!