Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy menzesz alatt kb hány...

Egy menzesz alatt kb hány betétet v. Tampont használtok el? Szoktatok ezen spórolni? A férjetek mondja hogy sporoljatok jobban rajta?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki hallott róla, aki valaha is használt tampont. Évtizedek óta rajta van a használati utasításán. Az is, hogyan lehet elkerülni.
2012. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:
Betétnél nincs ilyen csak tamponnál.a net ingyen van férjem kapja munkahoz laptoppal együtt
2012. febr. 8. 01:12
 63/68 anonim ***** válasza:
100%

Azért furcsa, mert félrerakni azt a pénzt szokás, ami alapvető szükséglet fedezése után megmarad.

A betét alapvető szükséglet. Ha ezen spórolni kell, ott nem igazán van értelme félrerakni.

2012. febr. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
a férjed egy tahó. menstruáljon ő, akkor szóljon bele. hogy lehetne már ezen spórolni?
2012. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom most van egy pici sárgas folyasom igy menzesz utan de remélem nem kell aggódnom mert nincs más tünetem a folyás is kevés. De elmegyek majd tescoba olcsó betétért
2012. febr. 9. 23:14
 66/68 anonim ***** válasza:
fejezd be a kamuzást.. már röhejes...komolyan
2012. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim válasza:

Behalok :D

Csóró betéten sportóló :D ne unatkozz már ennyit,elolvashattál 20 választ kb nem kell 23-ára is válaszolni,h elmész Tescoba olcsó betétet venni,tedd meg addig se unatkozol. ááá mit össze nevettem itt,ember hol élsz te ? vegyél pelenkát az kitart sokáig. :D

2012. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim válasza:
Férjedre visszatérve,lehet aranyos de ez már szihés dolog. Úgy a földbe oltottam volna,hogy álló dákóval hugyozta volna össze magát. -.-
2012. márc. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!