Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy menzesz alatt kb hány...

Egy menzesz alatt kb hány betétet v. Tampont használtok el? Szoktatok ezen spórolni? A férjetek mondja hogy sporoljatok jobban rajta?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
95%
ezen nem szabad spórolni mert mindenféle fertőzést kaphatsz el...ezt magyarázd el neki, mutathatsz róla vmi tanulmányt van vagy ezer, h miért nem szabad 5-6 óráig egy tamponnal rohangászni.
2012. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Én betétet hasznalok a tampont azért irtam ki mert gondoltam sokan azt használnak. Pont ezert hasznalom azt mert picivel olcsobb és tovabb tudom hasznalni mert látom rajta mennyire van tele. Most napi 2-3 betétet használok el utolso napokba napi 1 et. De sajnos igy is 10 db elfogy egy menzesz alatt.
2012. febr. 4. 17:12
 3/68 A kérdező kommentje:
Te mennyit használsz el? A férjed nem sokallja hogy minden hónapban meg kell venni?
2012. febr. 4. 17:12
 4/68 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehetne ezen spórolni?

Ha megtelt, akkor megtelt. Cserélni kell... És ha neked két óránként megtelik, akkor ki kell cserélni...


Nem, nem szoktam rajta spórolni. Esetleg, ha a dupla csomaggal jobban jövök ki, mintha két egyes csomagot vennék, akkor megveszem a duplát, vagy 8 db-os tampon helyett 16-ost veszek, mert az olcsóbb, mint két 8 db-os.

A párom sem szól bele ebbe. Kimondottan nem is tudja, mennyit használtam el belőle...

2012. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%

Ezen tényleg ne spórolj. Nekem is most volt húgyúti fertőzésem, pont amikor menstruáltam. Meg is néztem a neten, azt írták, ilyenkor gyakoribb, gusztustalan okok miatt.


A fertőzést kikezelni is pénzbe kerül. Nem szabad a higiénián spórolni. A luxuson kell.

2012. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
100%
mondd neki h spóroljatok a fogamzásgátlón vagy az óvszeren, legyen kevesebb szex....ilyen hülyeséget! Hisz nő vagy, örüljön neki h rendesen működsz és menstruálsz. Vagy spóroljon a borotvahabon
2012. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
100%

10 db egy menzesz alatt?!?!

Nekem második nap 2-3 óránként kell cserélni, szerintem aznap elfogy 10.

Na ez az, amit nem kell számolni.

2012. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, 10 db egy menzesz alatt? Az nagyon kevés, nekem az két nap alatt elmegy...


Soha nem szólna be a férjem emiatt. Milyen férfi az ilyen?

2012. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
100%
1 Libresse csomagban (kicsi) pontosan 10 db van. Ez a Sparban kerül kb. 400Ft-ba. Többe biztos, hogy nem. Ezt te soknak érzed? Vagy a férjed? Jézusom....
2012. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
100%
Már meg ne haragudj, de szerintem a férjednek valami defektje van. Hogy jut egyáltalán eszébe, hogy ezen kellene spórolni? Szerintem nem egészséges, ha egy férfi ebbe beleszól, és azt számolgatja, hogy mennyit használsz el. Semmi köze hozzá, ez a mi női magánügyünk.
2012. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!