Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy menzesz alatt kb hány...

Egy menzesz alatt kb hány betétet v. Tampont használtok el? Szoktatok ezen spórolni? A férjetek mondja hogy sporoljatok jobban rajta?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy igen. Ez tényleg kevés. Gyógyszert szedek, szóval egyáltalán nem vészes a vérzésem, de nekem általában vennem kell még egy csomagot is, abból elhasználok még 2-3mat és 4 napos a vérzésem. Szóval őőő. Ez egy beteg kérdés...
2012. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%
Te meg mondd meg neki, hogy s€ggtörléshez egy fél papírt használjon. Többet sz@rik, mint amennyit te menstruálsz.
2012. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
100%
Nekem átlagosan 10-15 darab fogy el menstruáció alatt.Nem szokott túl erős vérzésem lenni.Viszont ezen semmiképp sem spórolnék.Van olyan,hogy még nem is tellt meg a betét,de már cserélem,mert esetleg elmozdul,meggyűrődik,vagy csak simán szeretném felfrissíteni magamat.A párom soha nem szól bele,hogy mennyit költök tamponra ill.betétre.Ez kb olyan,mintha nem törölnéd ki a feneked minden wc-zés után,hogy kevesebb papír fogyjon!:)
2012. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ezen spórolni?

Én van, hogy naponta elhasználok 6-7-t, mert annyira erős!!! Nehogy ezen spóroljatok!

2012. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
Nekem 9dbos libressem van most 4 cseppes. Es már tegnap óta elment belőle 4 db most megint erzem tele de rámorditott hogy majd csak este csereljek.ugy szoktam még sporolni hogy nightot vagy sok cseppest veszek.ez a 2. Napom az 1. Az még a multkoribol maradt egy always.tehat eddig 5 betét ment el. És 5 öt kell még beosztanom. Tenyleg ti ilyen sürün cserélitek?na ezt megmutatom neki. Akkor én mégiscsak sporolok rajta de ettől jobban nem tudok.a vatta meg beleragad az nagyon rossz.
2012. febr. 4. 17:23
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem rögtön egy rongyot teszel a combod közé? Azért ezen nem kéne spórolni, a párod vicces.
2012. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan rád ordított, hogy csak este cserélj?Miért jelented be neki? Menj csak wc-re, ne mondj neki semmit. De valami nem stimmel nála.
2012. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy mik vannak!!

12 éves vagyok és augusztus óta van meg. 1 mensim min. 7 napig tart és naponta min 5 betétet használok el, mert nagyon erős a vérzésem...

Mondd a férjednek, hogy szükséged van arra, hogy megfelelő időközönként cserélj betétet! Az egészséged nem játék!

2012. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:
Meg az a baj nekem hogy mikor megjön őrölt görcseim vannak igy a gyógyszer is 700ft 2 havonta kb. Algoflex m egy menzesz alatt 3-3 általában.ezen tényleg nem tudok spórolni azért inkább a betétet próbálok
2012. febr. 4. 17:28
 20/68 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy beleszólok, de szerintem ilyen pasi még egy nincs. Ez nagyon nem normális dolog.
2012. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!