Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy menzesz alatt kb hány...

Egy menzesz alatt kb hány betétet v. Tampont használtok el? Szoktatok ezen spórolni? A férjetek mondja hogy sporoljatok jobban rajta?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
Még nincs
2012. febr. 4. 18:11
 42/68 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács: jól gondold meg, hogy akarsz-e tőle.
2012. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim válasza:
98%
Kétnaponta fürdés, nem cserélhetsz betétet, és a stb. Te jó ég, milyen szagotok lehet? És így még van gusztusod szeretkezni? Mellé feküdni? Ha mind a ketten dolgoztok, nehogy már ilyen alapvető dolgokra ne teljen.Én nem csak sokszor cserélek, de pl nyáron vagy ötször megfürdök ilyen napokon, mert nem bírom elviselni magam. Ne haragudj, de ez már igénytelenség. Nehogy szülj ennek a pasinak, inkább keres másikat!
2012. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
97%
nem hiszem hogy ez normális viselkedés egy férfi részéről...
2012. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim válasza:
75%
Én tampont használok, nincs erős vérzésem és csak 3 napig tart. Általában 3-4 tampont szoktam elhasználni egy nap, ha nem telik meg, akkor is kiszoktam cserélni!
2012. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
42%
erősen kamu ez a kérdés...:))
2012. febr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
98%
Remélem nem igaz ez a kérdés, mert ha az, akkor legalábbis hihetetlen, hogy ilyen "ősközösségben" élnek emberek a 21. században. Férfi vagyok és tudod mit? A feleségem annyi tampont használ el, amennyit "akar". Örülök neki, hogy egészségesen él és tisztántartja magát, ha van pénzünk internetre (mint ahogy nektek is), akkor nehogy már pár doboz ob-re ne legyen. Ha választani kéne inkább kiköttetném a netet, vagy nem tankolnám meg az autót, csak legyen itthon tampon a feleségemnek, borotvahab nekem, meg a lányunknak pelenka. Idióták...
2012. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
Mi mindenen spórolunk. A net nekünk 1 évig ingyen van a laptoppal együtt férjem munkahelyéről.különben nem lenne. Tv. Is spőrolunk nem fizetünk kábeltvt csak az ingyenes adóakt nézzük mindigtvn.wc papirbol azt szoktuk venni ami cba akciós 24dbos és csak 1 cikkejt használunk pishez 2 cikkejt kakihoz.azért spórolunk hogy tudjunk megtakaritani.aranytömbökre gyüjtünk aktuálisan.
2012. febr. 5. 11:23
 49/68 anonim ***** válasza:
92%
Na jó,ez a kérdés mostmár nagyon kamuszagú!
2012. febr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
95%

Aranytömbökre? Én meg elhűlök itt és megválaszolom, hogy mit gondolok erről. A feleségem meg itt volt megdöbbenve, hogy ilyen barbarizmus még náluk se ment otthon, pedig szegény ország (nem magyar, csak ide jött férjhez :-)).


Tudod mit? Ha meglesznek az aranytömbök vegyél már használt plutóniumot is és add fel a címemre (Budapest, Kossuth tér 1.), aztán majd együtt besétálunk a Terrorelhárítási Központhoz. Úgyis már rég ittam meg egy jó sört Jack Bauer-rel és James Bond-dal. Aztán együtt közösen kifejleszthetjük azokat a tamponokat, amiket Kalasnyikovból is ki lehet lőni. Azzal aztán majd lehet spórolni! És felszívják a vért is, amint lelősz vele valakit, Király!


Most pedig menj szépen vissza legózni!


ui. Ja és Julcsikám a Kennedy-gyilkosság dossziét se hagyd már otthon léccives!

2012. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!