Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy menzesz alatt kb hány...

Egy menzesz alatt kb hány betétet v. Tampont használtok el? Szoktatok ezen spórolni? A férjetek mondja hogy sporoljatok jobban rajta?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:

Én nem értem miért gondolja azt bárki is hogy kamu meg hasonló

Mért csak annak kell sporolni aki éhezik? Aranytömb meg már 30ezer ftért van

2012. febr. 5. 13:15
 52/68 anonim ***** válasza:

És akkor majd aranytömböket fogsz magadbadugni meg a bugyidra ragasztani? OMFG

Örülök, hogy mi nem gyűjtünk aranytömbökre és így annyi, de annyi tampont használhatok el, amennyit csak akarok és megkíván a testem.

És mégis mit fogtok csinálni az aranytömbökkel?

Mert azt még megértem, hogy valaki milliárdos és néhány pár millióját aranyba fekteti, hogy akkor az is van. De direkt erre spórolni hülyeség. Amúgy sincs pénzetek és akkor még aranyba teszitek a semmit?

2012. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:
Ezeket nem en döntöm el csak leirtam. De azert tesszük aranyba hogyha válság lenne. A férjem igy nevelték.
2012. febr. 5. 13:43
 54/68 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy észrevettem a férjed nálatok az ÚR és az van, amit ő mond. Ő vásárol be, ő mondja meg hány tampont dughatsz fel. Nem semmi. Elválnék, de izibe. Sőt, hozzá sem mentem volna, ha tudom, hogy ilyen elmeroggyant..
2012. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
90%

mondcsak a te férjed normális?? nekem csak első nao erös és akkor elhasználok egy csomagot amikor meg gyenge akkor is 1-1,5 óránként cserélem

mit akkar ezzel elérni a férjed?? azt hogy kapj valami fertőzést /aminek a kikurálása sokkal drágább mintha engedné cserélni a tampont v. betétet/ és hogy talán a fertözés miatt gyereked se lehessen?

2012. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
88%
A férje aranytömböket akar elérni... :))))))
2012. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
88%

Azt írod, a férjedet így nevelték. A majmok? Mert szerintem az ég világon senki sem nevelte, attól lett ilyen, inkább le sem írom, hogy milyen.

De ha neked ez megfelel, maradj vele. Én egy hétig sem bírtam volna mellette.


Amúgy azért, hogy aranytömböt vegyek, nem lennék hajlandó semmin sem spórolni. De ti tudjátok.

2012. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
A férjed miért nem az internettel spórol, azzal többet lehetne, mint a betéttel. Vagy a net az kell neki, az véletlen se legyen megvonva tőle?
2012. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
89%
Simán el bírom képzelni, hogy vannak ennyire degeneráltak, de szerintem is kitalálta ezt a történetet.
2012. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim válasza:

Hallottatok már a toxikus sokk szindrómáról?

Az én lányomnak 19 éves korában volt! Menses közben náthás volt, hőemelkedése lett, kellett volna tampont cserélnie, de vonatozott....Vörös lett az egész teste, és étel v. egyéb allergiára gondoltak a pécsi bőrgy.klinikán. És ez így is marad, ha nem mondom, hogy egybe esett a menses és a láz, csináltak egy torok leoltást és ott volt a sztafilokokkusz! MÉRGEZÉS! bele lehet halni! olvassatok utána a guglin!Főleg a spórolós férj!

2012. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!