Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok "nyakamig" véres...

Miért vagyok "nyakamig" véres a betéttől?

Figyelt kérdés
Fenekemig feljön a vér... :( Mit lehetne tenni ellene, törlőkendőt használok, de hát akkor is, lehet azért meg fekszem?
2011. ápr. 14. 11:33
1 2 3 4 5
 41/46 Tinker Bell ***** válasza:

Kedves 22:25!


Valóban iróniából írtam a bocsánatkérést! Engem sem nagyon érdekel a lepontozás. Úgy éreztem, hogy a te hozzászólásod nem volt elég a Kérdezőnek, hogy egy kicsit magába nézzen.


Szép napot!

2011. ápr. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Aki tud olvasni az tud, nem érdekel a tampon téma, leírtam, hogy nem használhatom és kész! Remélem majd egyszer megtapasztaljátok milyen is, ha TSS vagy és még sok szörnyű dologa tampontól! Bye-bye
2011. ápr. 21. 10:43
 43/46 anonim ***** válasza:

Kiscsibe!


Akkor betotyogsz a hipermarketbe és veszel 10-féle betétet, majd kipróbálgatod! Nem tudom mit kell ezen ennyit problémáznod?!


Basszus ennél nagyobb problémád az életbe ne legyen!

2011. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Remélem majd egyszer megtapasztaljátok milyen is, ha TSS vagy és még sok szörnyű dologa tampontól! Bye-bye


Milyen undok béka vagy! Hogy kívánhatsz ilyet a tamponosoknak?


Nem mindenkinek van ám kedve több oldalnyi kommentet végigolvasni, csak válaszol, és kész. Én is utólag vettem észre, hogy mit írtál később.

2011. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
16%
a kérdező elég paraszt, már bocs.
2011. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdezőnek van igaza, az elején le irta, hogy a tampon nem jó, erre a komentek 70 százaléka arról szól.. én is kiakadnék! :)
2013. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!