Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszketek az egészségügyi...

Viszketek az egészségügyi betéttől. Mitől lehet ez? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Mikor megvan, mindig egészségügyi betétet használok, és nagyon viszketek tőle... Mitől van? És mit tehetek ellene?
2010. ápr. 22. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nagyon műanyag

Próbálj pamut borításút venni, asszem az always sensitive olyan

2010. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

egy bizonyos fajtától vagy mindegyiktől?

hüvelyi folyásod nem tűnik rendellenesnek?

elég sűrűn cseréled?

2010. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

mindegyiktől... :S

és normálisan folyik minden

2010. ápr. 22. 21:15
 4/11 A kérdező kommentje:
és van, amikor óránként cserélem
2010. ápr. 22. 21:16
 5/11 anonim válasza:
Én sem bírom az egyiket. A borítása miatt. Változtass a márkán. Nekem a Carefree vált be.
2010. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha minden kötél szakad, akkor az interneten tudsz rendelni rendes pamut betétet, ami mosható. Arra nem leszel allergiás. www.menstruacio.lap.hu-n.
2010. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nemlehet h nem a betéttől viszketsz, hanem a vértől, ami ott áll a betétben, temeg azon ülsz mindennap?

próbáld ki, h amikor nincsen menzeszed, akkor berakod a betétet éshogy akkoris viszketsz-e tőle.

2010. ápr. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is mikor megvan es betetet hasznalok szornyen viszket ott lent.

15/L

2010. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a tampont, az ob mini comfort, nagyon kicsi, vékony, azzal kezdj (szűzlányok is nyugodtan használhatnak tampont). Higiénikusabb, és nem tocsogsz a vérben folyamatosan, főleg nyáron 40 fokban elég rossz.
2010. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
próbáljatok intim törlőkendőt használni betétcserénél, vagy alkoholos vattával a bőrötöket lemosni ...esetleg mini tampont kipróbálni, de azzal óvatosan és a tájékoztatót szigorúan betartva (bár nem vagyok tamponpárti...)...
2010. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!