Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok "nyakamig" véres...

Miért vagyok "nyakamig" véres a betéttől?

Figyelt kérdés
Fenekemig feljön a vér... :( Mit lehetne tenni ellene, törlőkendőt használok, de hát akkor is, lehet azért meg fekszem?
2011. ápr. 14. 11:33
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Hosszabb betétet használj. (éjszakait pl)
2011. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
lehet intim tölcsért is kapni...bááárrr.....
2011. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Kizárva! Láttam már pffff
2011. ápr. 14. 15:48
 14/46 anonim ***** válasza:

Always éjszakai betétet használj. A leghosszabbat, Always Ultra Night, sötétkék a csomagolása. Ezzel szerintem nem fogsz átázni.

Én sem használok tampont, pont a fertőzés miatt, mert nagyon érzékeny vagyok, úgyhogy marad a betét. Szerintem az Always a legjobb.

2011. ápr. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
nekem erre a betét+tampon kombó lett az egyedüli megoldás, olyan sok van :(
2011. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Használj "long" betéteket, szorosabb bugyival. azzal nem lesz ilyen bajod. És cseréld sűrűn.
2011. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim válasza:
46%
Nekem is ez volt a gondom. Esküszöm már hátig érő betétet használtam, de akkor is felszökött. Próbáltam máshogy ülni, feküdni, akkor is hátra folyt. Váltottam, de ugyanúgy gond volt. Aztán amióta tampont használok, már nincs ilyen baj :)
2011. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Szoros bugyit viselj, mert az "hozzád tapasztja" a betétet. Nekem csak akkor volt ilyen, mikor laza bugyit hordtam, és ki tudott folyni a vér mellette.

Tampon is jó, bár nagyobb a fertőzésveszély, mert pang a váladék.

2011. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Én sem használhatok tampont méhszájseb miatt, mert csak fokozná a gyulladást... Viszont a betéttel nekem is ez a gondom (ráadásul fogamzásgátló mellett is sok jön...). Nekem ez vált be: viselj szoros pamutbugyit, használj NAGY betétet (én napközben is az Always (ultra?) night-ot szoktam), és cseréld gyakran (akár 1-2 óránként). Este pedig közvetlenül lefekvés előtt, és felkeléskor (a felkelés lehetőleg hamarabb történjen) cserélj. Én néha éjszaka is felkeltem magam, hogy kicseréljem, így általában elkerülhető a nyakig érő vér.
2011. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
always ultra night,jó nagy betét,kényelmes a viselete;) nekem ez már nem egedett át
2011. ápr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!