Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok "nyakamig" véres...

Miért vagyok "nyakamig" véres a betéttől?

Figyelt kérdés
Fenekemig feljön a vér... :( Mit lehetne tenni ellene, törlőkendőt használok, de hát akkor is, lehet azért meg fekszem?
2011. ápr. 14. 11:33
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
37%

A kérdésed így szólt: Miért vagy nyakig véres a betéttől...


Én nagyon nem értelek vagy 1000 választ kaptál a problémádra. Szerintem ennél jobban nem lehet kivesézni a dolgaidat! Ha ennyi válaszból nem tudod leszűrni a megoldást, akkor csak sajnálni tudlak

2011. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

Amikor még tamponoztam, én is így csináltam (mármint zsepi, alapos kézmosás, eleve nem mentem nyilvános wc-re etc.), de mégis méhszájsebem lett a tampontól, ami utána melegágya a fertőzéseknek. :S Sajnos nem mindenkinek jön be. Viszont jellemző, hogy annak az ismerősömnek soha nem volt baja, aki minden kézmosás nélkül rakta fel a tampont... Pfuj,kiráz tőle a hideg.


Kérdező, én már leírtam, de hogy ne legyen OFF, újra megteszem :). Always Ultra Night, közvetlen lefekvés előtti betétcsere, közvetlen felkelés utáni betétcsere (lehetőleg reggel 8 előtt), és akár éjszaka is felkelteni magad emiatt...

2011. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, ha nem tetszik, ne írj! Kész. Tudod van,aki nem jön fel 2 napig de 3.nap feljön és meglátja a kérdést, és leírja a saját tapasztalatát! VAn hogy én is egy régebbit válaszolok meg, mert azért vagyunk, hogy segítsünk!
2011. ápr. 20. 09:21
 34/46 A kérdező kommentje:

Utolsó: Értelek, meg is jegyeztem az Alwayst :) Köszi szépen Neked és a többi értelmesnek!


Nálam éjszaka amúgy szinte nincs vérzésem, csak nappal és akkkor szoktam feküdni, mikor itthon vagyok.

2011. ápr. 20. 09:23
 35/46 anonim válasza:
0%

Én is a tampont ajánlom, sokkal higénikusabb is egyben, nem leszel csuronvér, kis helyen is elfer, és sokkal kényelmesebb. Anno én is ezért váltottam. :)

Próbáld ki!

2011. ápr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Nah jó, köszi az eddig választ, de nagyon fárasztóak egyesek! OLVASSTÁOK MÁR EL AMIKET IRTAM!! ÁÁÁÁÁ (tamponosok), de fárasszatok már...próbáld ki.... ajjjj...
2011. ápr. 20. 09:59
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Oké, úgy látom, itt már tampon-betét vita alakult ki.:)))

Kényelmesebb a tampon, ez tény, nem vagy véres, hordhatsz bármilyen ruhát vele, szabadabban mozogsz.

Úgyhogy, értem, hogy miért írjátok, hogy használjon a kérdező tampont.

De higgyétek el, van, aki tényleg nem bírja.

Én is érzékeny vagyok rá, pedig sokkal jobban szerettem tampont használni, mint betétet, de nem tehetem.

Mostam mindig kezet, gyakran cseréltem, mindent betartottam, és mégis.

És ha elhiszitek, ha nem, nekem állandó hólyaghurutot okozott.

Én is hülyeségnek tartottam először, hogy hogy jön a tampon a húgyutakhoz, aztán egy nőgyógyász doktornő magyarázta el, hogy ez igen, lehetséges.

Érzékenyebb vagyok erre.

Amíg tampont használtam, folyton visszajött a hólyaghurut, úgy fájt, ha pisiltem, hogy komolyan, sírni tudtam volna. Állandóan vizeletvizsgálatra járkáltam.

Mondta nekem a doktornő, hogy próbáljam ki, hogy nem használok tampont, és valóban megszűnt a probléma, azóta egyszer sem volt ilyen.

Ez szerintem adottság, van aki érzékenyebb, van, aki kevésbé.

Mint mondjuk a kontaktlencsével, van, akinek állandóan begyullad a szeme, bármit csinál, én meg aludtam is benne, másnap is a szememben volt, piszkos kézzel is hozzányúltam kiránduláson, és soha semmi bajom nem volt vele.

2011. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm végre :)
2011. ápr. 20. 21:12
 39/46 Tinker Bell ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Neked inkább nyugtatóra volna szükséged, nem betétere!


Egyik-másik kérdező örülne, ha csak negyedannyi válasz érkezne a kérdésére, mint neked. Te pedig leosztod azokat akik veszik a fáradságot és még napok múltán is válaszolnak. Nem tudom, hogy miért kell háborogni amikor kaptál használható válaszokat is a "betétesektől".


Egyébként a kérdésből valóban nem derül ki, hogy hány éves vagy, használtál-e mást, használhatsz-e mást, és egyéb lényegesebb dolgok. Arról nem is beszélve, hogy nagyon sokan nem olvassák végig a válaszokat, mert sok idő lenne, inkább csak válaszolnak és később olvasnak.


Akkor ezúton kérek tőled elnézést, mert én is a tampont javasoltam!

2011. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
42%

21:28-as!

Hagyd! Nem ér annyit, hogy még te kérjél bocsánatot azért, hogy áldoztál az idődből és írtál neki! (nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát!) Hacsak nem írónikusan írtad a fenti sorokat!


Ha nem tudja tisztelni más idejét akkor ő annyit is ér! Eleve neki kellene bocsánatot kérnie tőlünk, mert elsz@rta a kérdésének kiírását... nem volt pontos és tulajdonképpen nem a feltett kérdésre várta a választ... kb 14 éves értelmi szinten van.


Aztán lehet lepontozni, mert nem más véleménye érdekel, hanem hogy el tudjam mondani azt ami igazán a szívemből szól. Ez pedig sokaknak nem tetszik, tudom!

2011. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!