Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vagyok "nyakamig" véres...

Miért vagyok "nyakamig" véres a betéttől?

Figyelt kérdés
Fenekemig feljön a vér... :( Mit lehetne tenni ellene, törlőkendőt használok, de hát akkor is, lehet azért meg fekszem?
2011. ápr. 14. 11:33
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
Talán nem jó típust használsz, vagy esetleg még kicsit arrébb kellene tenned. Próbálj meg egy nagyobb méretet és egy jobb nedvszívó márkát.
2011. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, löketszerű vérzéseim szoktak lenni.

Túl sok jön ki és gyorsan, nem tudja a betét felszívni.


Tegyél a betét végénél a fenekedhez, a vágásba egy kis galacsin vattát. Nekem ez vált be.

2011. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Próbálj más fajtát.
2011. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
Cseréld gyakrabban szerintem.
2011. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 Tinker Bell ***** válasza:
26%

Használj tampont!


Én többek között ezért is váltottam le anno a betétet!

2011. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
67%

Én is mindig elúsztam éjszaka a betéttel. Soha nem volt erős vérzésem, márkás betétet vettem, mégis mindig kifolyt hátul a fenekemnél alvás közben.

Pár éve váltottam tamponra éjszakára is. Azóta nyugodtan alszom végig az éjszakát.

2011. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
60%

Én pl. ki nem állhatom a tampont.

Úgy érzem, hogy fuldokolok, ha bent van ... :-)

2011. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
48%

Szintén tamponra szavaznék...azzal nem lesznek ilyen gondjaid... és persze használj közben vékony betétet is..


(az hogy tegyél oda egy vattapamacsot az azért nem jó mert ha leguggolsz akkor véletlenül kicsusszanhat...véresen... és ha olyan helyen vagy akkor az nagyon ciki tud lenni-... ráadásul ha úgy ülsz akkor a pamacsból simán kinyomhatod a vért a nacidra...mert ugye ott már nincsen betét...)

2011. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 Tinker Bell ***** válasza:
49%

Este és napközben is tampont használok, mert a betétet nem tudom elviselni!


Talán egyszer vagy kétszer használtam betétet, amikor először megjött. Nem szeretem, ha ott van a lábam között egy csomag, ami zörög-csörög amikor lépek, mellette beizzad, elcsúszik, kifolyik, büdös és ebből kifolyólag nem higiénikus.


Tényleg próbáld ki a tampont annyit megér! Ezzel csinálhatsz bármit! Tényleg nem érzed, hogy ott van. Akár fürdeni is mehetsz vele, ha görcsöl a hasad.

2011. ápr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már ebben kezdő, de gondoltam mostmár felteszem a kérdést. Használtam 2 évig tampont, de nem vált be, mert nagyon hajlamos voltam a fertőzésre, és fájt is meg görcsöltem mikor bennem volt. Már egy éve betétet használok újból és letettem a fogamzásgátlót és ezzel elkerülve a baj.


Always-t használok vagy Biointimot. De legfőképpen akkor úszok, ha fekszem az ágyon (nem csak éjjel, hanem ha csak punnyadok napközben). Nem értem miért nem érzi a testem, hogy egyfelé folyjon ki a vér. :)

2011. ápr. 14. 14:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!