Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kötelező méhnyakrák szűrés? E...

Kötelező méhnyakrák szűrés? Ez mégis kinek jó? Csak én érzem erőszaknak a nők ellen?

Figyelt kérdés

Oké a véleményem nyilván a saját hibámból is fakad valahol.... De ezt mégis hogy gondolják?

Oké, nem az az átlagos ha valaki 25 felett még szűz, pláne hogy nem volt még igazán indokolt hogy nőgyógyászati vizsgálatra szánja magát. De én pl. Ezt a tábort erősítem. Sosem volt panaszom, nem volt indokolt. Bár tudom, hogy azért időszerű lenne, de akkor amikor én készenálok rá és én szükségesnek tartom!

Csak én érzem úgy, hogy ez erőszak? Illetve, hogy néhány hónapon belül elmentem volna magamtól, mert már már legyőztem a félelmem ezzel kapcsolatban.

Erre hoznak egy rendeletet,olyan vad idegen emberek akiknek semmi közük sincs hozzám és kényszeríteni akarnak rá...

Hát ha eddig nem féltem eléggé, most már igen...


jún. 28. 14:17
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

22-es: Akkor most én kérlek, olvasd el mégegyszer mert ahogy látom neked se sikerült értelmezni a válaszom!

Azt írtam, hogy amennyiben esetlegesen mégis beteg lennék, (Ami nem vagyok és minimális is az esélye) és az engedélyem nélkül vizsgálna meg X rezidens...

Na azt vinném perre mert bizony jogsértés!

Az amiket írtál: Aláírom nyilván az éremnek mindig 2 oldala van. Idióták meg mindenhol vannak ahol emberekkel dolgozol, függetlenül attól hogy orvos, boltos, vagy ügyfélszolgálatos az ember. Mindig voltak és lesznek is nehéz esetek, őket tudni kell kezelni! Független attól, hogy van 5 egy nap vagy 500. Idegesítő? Az, persze. Viszont annak aki ezt választotta ezt is tudni kell a helyén kezelni!

Nem mellesleg iszonyatosan pofátlan stílusban személyeskedsz és még te vagy felháborodva!

Én csak egy példával reagáltam arra amit írtál!

Illetve így reagálsz csak mert valaki nem ért veled egyet, ugyanakkor nem érted hogy mi baja mindenkinek az orvosokkal? Pontosan ez a stílus!

júl. 2. 19:23
 42/45 anonim ***** válasza:
0%
én lelkiismeretesen járok szűrővizsgálatokra. méhnyakrákszűrésre minden évben megyek. tüdőszűrésre szintén, amit már nem csupán magam miatt csinálok, hanem a társadalom miatt is. igyekszek felelősségteljesen mindent megtenni az egészségemért a saját érdekemben és mások érdekében is! mert bizony felelősséggel tartozom a többi ember iránt is!
aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
"felelősséggel tartozom a többi ember iránt is" - a tüdőszűrésre ez pont igaz (és pont az nem kötelező), de a tervezett kötelező szűrővizsgálatok egyikére sem. Sem járványtani, sem megelőző szerepük nincs. A MÁR kialakult betegségeket hamarabb észre tudják venni, "ennyi".
aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:

42

Miben vagy felelősségteljes a többi ember iránt, ha elmész egy méhnyakszűrésre? Teljesen magánügy...

aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Keressetek munkát! Ez már szánalmas, hogy unalomból itt próbálnak eggyesek

érvényesülni. Hül..e vagy azért nem ért veled senki eggyet és ezért tér el sok ember véleménye a tiédtől! Mikor tűnik már fel??

aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!