Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kötelező méhnyakrák szűrés? E...

Kötelező méhnyakrák szűrés? Ez mégis kinek jó? Csak én érzem erőszaknak a nők ellen?

Figyelt kérdés

Oké a véleményem nyilván a saját hibámból is fakad valahol.... De ezt mégis hogy gondolják?

Oké, nem az az átlagos ha valaki 25 felett még szűz, pláne hogy nem volt még igazán indokolt hogy nőgyógyászati vizsgálatra szánja magát. De én pl. Ezt a tábort erősítem. Sosem volt panaszom, nem volt indokolt. Bár tudom, hogy azért időszerű lenne, de akkor amikor én készenálok rá és én szükségesnek tartom!

Csak én érzem úgy, hogy ez erőszak? Illetve, hogy néhány hónapon belül elmentem volna magamtól, mert már már legyőztem a félelmem ezzel kapcsolatban.

Erre hoznak egy rendeletet,olyan vad idegen emberek akiknek semmi közük sincs hozzám és kényszeríteni akarnak rá...

Hát ha eddig nem féltem eléggé, most már igen...


jún. 28. 14:17
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
45%
Vót má... 🙄
jún. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
45%
Nem hiszem, hogy ezt meg merik csinálni... (Én sem lennék hajlandó erre. Magánügyem. Ha ezt azzal szankcionálják, hogy pl. bizonyos ellátásokat nem finanszíroznak, ha beteg lennék, akkor szankcionálják csak.)
jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes dolog ez. Valahogy egyre több minden kötelező és a mi érdekünk hmm
jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
49%

Én is remélem, ez nem fog megvalósulni, ami még ennél is kellemetlenebb a vastagbél szűrés, amit egy kapszula lenyelésével helyettesíteni lehet. Csak az kb. 300 ezer ft, korábban 60 ezer volt.

Én abban bízom, az új világ hamarabb eljön, és tökéletes egészségben élhetünk mindannyian.

jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
26%
Ugyan én sem vagyok oda az ötletért, de ha rákeresel a statisztikákra akkor kicsit érthetőbb a dolog. Évente átlagosan 500nő az országban belehal valamibe amit talán egy szűréssel meg lehetett volna előzni
jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Azért érdemes lenne nézni a ParlamentMax közvetítéseit, sok mindent elmondanak.
jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
85%
4-es te miről beszélsz? A kapszula soha nem volt 80 ezer, 10 éve is 230 ezer volt.
jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

6/7 érdemes? Értelmes dolog nem hangzott el ott kb. mióta élek 😅

Bár ha a vérnyomásom megemelése a cél arra tökéletes!

jún. 28. 15:54
 9/41 anonim ***** válasza:
Ha néznéd akkor tudnád, hogy mit kezdenek ezekkel az adatokkal.
jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

5ös én értem ezt is,

Viszont ez így akkor sincs rendben!

Nem változtat azon, hogy egy egyébként intim vizsgálatra akarnak kötelezni mindenkit. Ráadásul a döntéshozók nagy része férfi! Milyen jogon hoznak ilyen jellegű döntést?

Évek óta ez megy ha belegondolunk és egyre durvább! Szépen lassan de biztosan faragnak le a jogainkból!

Nem is annyira régen az abortusz törvény, miszerint meg kell hallgatni a magzat szívhangját...

Bár értem mit akartak megfékezni vele, de azokat pont nem érdekli.. Mindenki másnak viszont életreszóló törést okoznak...

Aztán a CSOK, mert bár van akinek ez tényleg segített. Az alap üzenete kb. Ha normális életet akarsz szülj egy rakás gyereket, másképp le vagy szarva!

Most pedig ez a rendelet? Ami már szó szerint, erősen jogsértő és erőszakos! Olvastam olyat is, hogy ha valaki nem megy el 5 000 000ig bűntethető lesz a terv szerint.

Mi lesz a következő? Talán szülni is kötelező lesz lassan? Az a szomorú, hogy már meg se lepődnék rajta...

jún. 28. 16:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!