Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi, valami pánikroham vagy...

Ez mi, valami pánikroham vagy másokkal is előfordul ilyesmi?

Figyelt kérdés

Sokszor, mikor megyek az utcán, és szembe jön velem valaki, akiről mondjuk azt gondolom, hogy egy jóképű fickó (de még nem is látom, hogy ki az, mégis...), vagy egy régi ismerős, akivel félek beszélni, aki talán egy lány, akiről azt gondolom, hogy sokkal jobb csaj, mint én, vagy olyan ismerős, aki sokkal többet ért el, mint én - egyszerűen valami történik velem, belém hasít a fájdalom, elvörösödöm, néha a szemem is könnybe lábad a vörösödés közben, remeg az arcom, felgyorsul a szívverésem, nehezebben lélegzem, és legszívesebben elfutnék, hogy ne kelljen vele beszélnem, utána pedig kiver a víz. Télen mondjuk kifejezetten hasznos, mert ha fázom, elég 1 szempillantás, hogy valaki szembe jön velem az utcán, és kimelegszem... A héven is csak olyan helyre ülök, ahol lehetőség van arra, hogy el tudjak fordulni, ha valaki le akar ülni szembe velem, mert akkor egyszerűen ilyen rohamok fognak el, főleg, hogyha észreveszem, hogy kommunikálni akar velem az illető, vagy egy pasas, és méreget.

Ez normális?


2010. jún. 29. 19:37
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
És nem is akarsz?
2010. aug. 26. 17:47
 32/35 anonim ***** válasza:
nem tudom
2010. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Most jövök a pszichológustól, azt mondta, hogy ezt a szorongást szépen tudjuk majd kezelni! Kb. fél évig kell hozzá járnom. Szóval én örülök, hogy elmentem, fél év, és remélem nem lesznek többé ilyen problémáim!!
2010. aug. 27. 10:37
 34/35 anonim ***** válasza:

én is remélem :)

sok sikert..vagy nem tudom mit szoktak ilyenkor mondani

2010. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Szia!megkérdezhetem hogy azóta hogy alakult az életed?
2017. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!