Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak velem szúrt ki...

Miért csak velem szúrt ki ennyire az élet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom már tovább. 19/L vagyok, de teljesen elvagyok keseredve. Szociális fóbiás vagyok, de a legnagyonn problémám az hogy anniyra izzad a kezem emiatt h nem bírok még munkát se vállalni. Egyszerűen annyira utálom már magam. Egész nap itthon fekszek és ezen agyalok és agyon bőgöm magam, mennék dolgozni, de nem bírok mert egy papírt nem tudok megfogni, Mi lesz velem így a későbbiekben. Még most kéne abbahgyani az életet míg nem késő? vagy lesz ez valaha jobb?
2010. jún. 11. 20:13
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Hát attól biztos semmi nem fog megváltozni, hogy otthon rinyálsz és sajnálod magad. Tessék elmenni orvoshoz, az azért van hogy segítsen. Önakarat kérdése. Sok sikert!
2010. jún. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

kiszúrt veled az élet ? nézzük csak én ilyenkor úgy veszek erőt magamon ,hogy van egy csomó olyan ember akinek nálam szarabb a helyzete .

te mondjuk vehetsz rólam példát :

anyu halott 5 éve

apám vak

ku.rva ronda vagyok és egészen mostanáig csufólnak vele

munkát én se kapok.

csorók vagyunk és instabil a jövőm.

elég vigasz?:)

2010. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Normális embernek nem jobb, ha másoknak rosszabb, bár lehet átlátja nem olyan tragikus a helyzete.

Én rákos vagyok, nem hiszem, hogy ettől normális ember jobban érezné magát.

2010. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi hozzászólásokat.

Nem, nem job, engem ez nem vigasztal, miért vigasztalna?? én nem örülök neki ha más is szenved..

2010. jún. 17. 16:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!