Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak velem szúrt ki...

Miért csak velem szúrt ki ennyire az élet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom már tovább. 19/L vagyok, de teljesen elvagyok keseredve. Szociális fóbiás vagyok, de a legnagyonn problémám az hogy anniyra izzad a kezem emiatt h nem bírok még munkát se vállalni. Egyszerűen annyira utálom már magam. Egész nap itthon fekszek és ezen agyalok és agyon bőgöm magam, mennék dolgozni, de nem bírok mert egy papírt nem tudok megfogni, Mi lesz velem így a későbbiekben. Még most kéne abbahgyani az életet míg nem késő? vagy lesz ez valaha jobb?
2010. jún. 11. 20:13
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

orvosnál már voltam, mondták h nem tudnak ezzel mit kezdeni, próbáljak lazítani és jobb lesz.


De felmerült, sőt tudom is hogy az idegesség áll a háttérbe, de nekem az nem használ, már voltam pszichológusnál 1szer de többet nem is szeretnék

ha xanaxot veszek be nincs ilyen jellegű problémám, csak hogy sajna attól nagyon rosszul vagyok, állandóan fáj a fejem, hányingerem van, olyan vagyok mitn egy hulla és a szivem is fáj olyankor, így azt már hanyagolom

Mindegy köszönöm az eddigi hozzászólásokat, rajtam már nem lehet segíteni

2010. jún. 11. 20:35
 12/34 anonim ***** válasza:

"Mindegy köszönöm az eddigi hozzászólásokat, rajtam már nem lehet segíteni"


- Akkor csak azért írtad ki a kérdést, hogy sajnáltasd magad?

2010. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
És mondtad a pszichológusnak, hogy keressetek más gyógyszert, mert a xanax nem jó? Mert biztos segítene
2010. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

utálom h ha sajnálnak!! Még sosa senkinek se mondtam el, hogy mit érzek, és soha nem mondom el rosszakat.

Csak mivel ez egy anonim oldal, gondoltam megkérdezem h mit kéne ilyenkor tenni h egy kicsit jobb legyen vagy van e még vki aki ilyen, de nem hinném

2010. jún. 11. 20:42
 15/34 A kérdező kommentje:
igen, mondtam neki, azt mondta h akkor ilyen homeopátiás legyen, de nekem az túl gyenge:S
2010. jún. 11. 20:43
 16/34 anonim ***** válasza:

Még sosa senkinek se mondtam el, hogy mit érzek, és soha nem mondom el rosszakat.


lehet ez a bajod egyedül

találj jóbarátokat, nélkülük az élet lehetetlen

2010. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
én lehet meghalok orvosi műhibák miatt, cáfolnám, hogy kiszúrt veled az élet
2010. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nekem a xanax is gyenge.. mármint a gyengébbik :) A valeriánát próbáltad?
2010. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
51%
Végülis ne csinálj semmit se, háríts el minden segítséget, és sajnáltasd tovább magad. gyökér..
2010. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
73%
izzadás -> bőrgyógyász. szociális fóbia, depresszió ->pszichológus. igen, lesz jobb. orvosi segítség, meg pozitív gondolkodás viszont alapvető.
2010. jún. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!