Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak velem szúrt ki...

Miért csak velem szúrt ki ennyire az élet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom már tovább. 19/L vagyok, de teljesen elvagyok keseredve. Szociális fóbiás vagyok, de a legnagyonn problémám az hogy anniyra izzad a kezem emiatt h nem bírok még munkát se vállalni. Egyszerűen annyira utálom már magam. Egész nap itthon fekszek és ezen agyalok és agyon bőgöm magam, mennék dolgozni, de nem bírok mert egy papírt nem tudok megfogni, Mi lesz velem így a későbbiekben. Még most kéne abbahgyani az életet míg nem késő? vagy lesz ez valaha jobb?
2010. jún. 11. 20:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Gépelni azért még tudsz. De mi lenne, ha elmennél egy pszichológushoz?
2010. jún. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már vele?
2010. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

még csak ne is gondolj ilyenekre!! az én életem is volt már válságban, és úgy éreztem, jobb lenne, ha vége lenne, de ze sosem megoldás! Be akarod fejezni az életed? eszerint meguntad az itteni lelki szemeteseidet... átmész ODA, hogy újakat keress?? minden rossz mindig kiegyenlítődik, hidd el, csak ki kell várni. Kitartás!

: )

2010. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

igen, mert ezt nem látja senki..

azért nem veszenk fel sehova, mert egyből észreveszik, és itthon nem is izzad

pszichológus-nem tudja megoldani h ne izzadjon a kezem

de köszi a választ:D

2010. jún. 11. 20:20
 5/34 anonim ***** válasza:

"pszichológus-nem tudja megoldani h ne izzadjon a kezem"


- De képzeld, meg tudja oldani. Vagy szerinted mire van ő? Hogy egészséges lelkű emberekkel kedélyesen beszélgessen a mindennapi dologokról?

2010. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

hát, én már nem bírok várni, hiába próbálok minidg egy keveset változni, vannak olya dolgok amik mindig így maradnak és nem tudom megoldani és még csak 19 éves vagyok

mi lesz később? most még nem okoznék sok embernke fájdalmat, de amikor már saját családom lesz, akkor nem tehetem meg azért szeretnék kiszállni, csak sajna gyáva avgyok, minidg elhatározom, de vhogy sose sikerül megtennem, és ha el is kezdem nem sikerül

2010. jún. 11. 20:23
 7/34 A kérdező kommentje:
hát mégis mit tudna csinálni? beszélgetünk de attól még maradna a vízfolyás..
2010. jún. 11. 20:24
 8/34 anonim ***** válasza:
nem is szar az életed
2010. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan depressziós vagy. Ezzel tényleg menj dokihoz. Hidd el, hogy most beteg vagy, és ha meggyógyulsz egész máshogy fogod látni! Komolyan mondom ne gondolkozz az öngyilkosságon, ha még bármi megtörténhet és ha egyszer "észhez térsz" akkor látni fogod, hogy mennyire butaság lett volna eldobni az életed! Amúgy konkrétan az izzadást orvossal kezeltetni nem próbáltad?
2010. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

"hát mégis mit tudna csinálni? beszélgetünk de attól még maradna a vízfolyás.."


- Fel sem merült benned, hogy az idegességtől izzadsz? Azt pedig kezelni lehet pszichológussal.

2010. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!