Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak velem szúrt ki...

Miért csak velem szúrt ki ennyire az élet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom már tovább. 19/L vagyok, de teljesen elvagyok keseredve. Szociális fóbiás vagyok, de a legnagyonn problémám az hogy anniyra izzad a kezem emiatt h nem bírok még munkát se vállalni. Egyszerűen annyira utálom már magam. Egész nap itthon fekszek és ezen agyalok és agyon bőgöm magam, mennék dolgozni, de nem bírok mert egy papírt nem tudok megfogni, Mi lesz velem így a későbbiekben. Még most kéne abbahgyani az életet míg nem késő? vagy lesz ez valaha jobb?
2010. jún. 11. 20:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
ja és az előbbi kommentekre reagálva, tényleg próbálkozz valeriánával. lazít és nem veszélyes.
2010. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Rossz kiindulás, hogy egyszer voltál pszichológusnál és többé nem akarsz. Senki se hobbiból jár, ez egy hosszú és nehéz önismereti, önmagunkkal való szembenézési folyamat, aminek a végigcsinálásához erő kell - nem sétagalopp, de a végén meglesz az eredménye: jó lesz a közérzeted, elmúlik a panaszod. Akarod vagy nem?
2010. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy fejezd be a nyafogást. Nincs csodaszer! A megoldást önmagadban hordod, és a pszichológus abban segít, hogy kibontsd a megoldást. Én nekem segítettek. Én nem tudom, miért zárkózol el tőlük. Igaz, hogy én csak itt, interneten kértem segítséget. Mindenkinek lehetnek problémái. Az meg, hogy öngyilkos akarsz lenni, tényleg szánalmas, de én is éreztem így, túl sokszor is, de én is éppugyanilyen szánalmas voltam akkor. Nem értem, miért vagy agresszív. Tényleg sokat segíthetnek a barátok, nem szabad elzárkózni azoktól, akik segítenek neked. Minél több nézőpontot ismersz, annál okosabb leszel. Én sem mondanálak szerencsétlennek. Szerintem a leukémiás kisgyerekek sokkal rosszabbul jártak..., gondolj erre.
2010. jún. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
Lehet hogy én tévedek, de én szerintem átérzem azt amiben most benne vagy. Én már sok éve küzdőm ezzel a problémával, sajnos ez a szorongás nem oldódik fel magától, tenned kell érte, de nagyon kis lépésekkel. Elkellene menni kirándulni, szórakozni barátokkal ,vagy a családoddal, olyan emberekkel akiket szeretsz és megbízol bennük és igen emberek közt kell lenni minél többet, hidd el idővel lassan, de nem fogsz szorongani. Öngyilkossági gondolatokról annyit, hogy kérlek ne add fel ilyen könnyen még fiatal vagy, tudom hogy nagyon rossz, de egy kicsit higgyél magadban és sikerülni fog legyőzni a szorongást. Ha gondolod, nyugodtan írj e-mailt és megosztom a tapasztalataimat.
2010. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz és addigis amíg ő nem gyógyít meg használj Solutio Antisudorica-t, gyógyszertárban lehet kapni (max. 300 Ft.), nagyon nagyon erős izzadásgátló.
2010. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Fújd be a teljes tenyeredet dezodorral, akkor nem fog izzadni.
2010. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi normális hozzászólásokat

solutio-t használok, de nem nagyon segít

2010. jún. 12. 17:00
 28/34 anonim ***** válasza:
Igyál gyógyteát. Ha izzad a tenyered az azért van mert szorongsz, másnak is szokott olyankor. Kezeltesd a fóbiádat és jobb lesz. Ismerek olyan embereket akiknek ennél sokkal nagyobb bajaik vannak.
2010. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
izzad a tenyered jézusom veled aztán kiszurtak -.- megfogod a papirt és elázik? Nem kell egyből amputálni a kezed?-.-
2010. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

te magad leírtad a feladatod:

izad a kezed - okozat

szociális fóbia - ok


Ne az okozatot old meg/ne avval foglalkozz/ hanem az okot/okkal/.


Nem az élet szúrt ki veled, hanem te szúrtál ki az életeddel. Ezt jobb ha tudatosítod.

A jelzést megkaptad hogy változtatnod kell. Több jelzés kell hogy felébredj? Mert meg fogod kapni más tünetek formájában. A szociális fóbiából bizonyosan van kiút. Annyit tudok mondani hogy keresd...


"legnagyonn problémám az hogy anniyra izzad a kezem emiatt h nem bírok még munkát se vállalni." - NEM ez a legnagyobb problémád. Ez a legnagyobb problémád eredménye.

2010. jún. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!