Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért csesz ki velem az élet?

Miért csesz ki velem az élet?

Figyelt kérdés

Minden erőmmel hiszek a vonzás törvényében (titok) de nem tudom használni akárhogy próbálom... És ez már olyan szinten bosszant.. borzasztó életem van és csak ez segíthetne... talán mégsem való mindenkinek...

Egy tapasztaltabb agykontrollos segítsen kérem szépen!


2011. máj. 23. 15:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Jó reggelt.
2011. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehetsz szkeptikus.. de legalább engem ne irritálj vele. Én tudom hogy létezik .. bizonyítottan.. és ha még nem is.. jobb mint egy feszület előtt hajlongani úgyhiszem.
2011. máj. 23. 15:44
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

> Én tudom hogy létezik ..

És a tények, az hogy az ellenkezőjét tapasztalod, egyáltalán nem zavar...

2011. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én is tudom.. csak segítséget szeretnék kérni benne hogy nekem is összejöjjön valami
2011. máj. 23. 15:53
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb az, ha valaki keményen küzd a boldogságáért, a sikerért, és nem aszerint cselekszik, ahogy mások mondják neki. Ha valaki hinni akar, az higgyen, de attól még nem lesz jobb élete, azért tenni is kell.

Ha pedig vereséget szenvedünk, akkor azt tegyük méltósággal.

Aki viszont gyenge, és nem is akar erős lenni, az soha ne is akarjon jobb életet magának. Azon tényleg csak a csoda segíthet.

2011. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor te mit javasolsz tudor ?
2011. máj. 23. 15:58
 7/17 anonim ***** válasza:
Te szegény.
2011. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek ebben 100%-osan, de a pozitív hozzáállás sokat jelent. Na, ez így elég közhelyes is lett.

Még valami:"Minden erőmmel hiszek a vonzás törvényében (titok) de nem tudom használni akárhogy próbálom."

Ehhez esetleg azt tudom mondani, hogy lehet éppen az a baj, hogy görcsösen akarod. Vonzás törvénye ide vagy oda, sokszor hallottam már, hogy a legjobb dolgok szinte csakúgy megtörténnek. Persze úgy, hogy azért teszel is valamit, de nem görcsölsz a dolgokon. Egyébként is azt mondja a vonzás törvénye (ha jól tudom), hogy úgy kell tekinteni a célt, mintha már elérted volna.

2011. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 BlackSword ***** válasza:
0%
akkor úgy látszik ez az egész titok csak egy humbug... Hiszen a tények mást mutatnak, amiben hiszel... Akkor vizsgáld felül a a hozzáállásoldat, a tényeket, a hitedet... De itt nem a tények a hibásak...
2011. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez a baj itt szerintem is. Hogy görcsösen próbálod. Én leszögezném, hogy nem igazán hiszek ilyesmikben és nem is olvastam még nagyon utána ennek olyannyira nem érdekel, de mindent elértem eddig amit csak szerettem volna. Mindez annak köszönhető, hogy nagyon akarom és hiszek benne és nagyon akarom és már csak azért is, mert mi az, hogy nem.

Szerintem, ennek a dolognak is a hit a lényege és nem pedig a bevonzás.. Olyan dolgokat úgy sem lehet elérni, ami "nem hozzád való"... És csak úgy úgy sem fog berepülni a szádba a sült galamb, nem fogják kihúzni a lottón a számaidat, nem fog odajönni hozzád életed párja az utcán, a szüleid nem lesznek jobbak tőle és még sorolhatnám. Szóval ilyesmikre ez alkalmatlan dolog.


Leírom Micheal Jordan ékes példáját. 192 centi volt kb. Nagyon meg akart nőni addig kínlódott vele mindenféle gyakorlatokkal, lógásokkal stb.stb.-vel amíg el nem érte a 200 centit... Aztán pedig úgy vált ő a legjobb kosarassá, hogy ő akarta a legeslegjobban ! És nem úgy, hogy annak született és csak bevégezte a sorsát.. Ez hatalmas nagy butaság. Két sportoló között nem azért van akkora különbség, mert az egyik tehetségesebb a másiknál, hanem azért, mert az egyik sokkal jobban akarja a másiknál és sokkal többet tesz érte. Mondjuk ez csak akkor igaz, ha mind ketten azonos ideje űzik azt a valamit (és kb. legalább 15 éve...)

2011. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!