Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért csesz ki velem az élet?

Miért csesz ki velem az élet?

Figyelt kérdés

Minden erőmmel hiszek a vonzás törvényében (titok) de nem tudom használni akárhogy próbálom... És ez már olyan szinten bosszant.. borzasztó életem van és csak ez segíthetne... talán mégsem való mindenkinek...

Egy tapasztaltabb agykontrollos segítsen kérem szépen!


2011. máj. 23. 15:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Leírtam, amit javasolok. De nem is baj, hogy tele van a világ ilyen emberekkel. Ezek az emberek mindig elszalasztják majd az élet kínálkozó lehetőségeit, hiszen a hitük nem engedi meg, hogy olyannak lássák az életet, amilyen az valójában. Több lehetőség marad az élelmeseknek.
2011. máj. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek, de egy kicsit összezavar ez a vita.. mégis kinek higgyek ? akarat vagy vonzás törvénye.. szerintem kombinálom
2011. máj. 23. 16:37
 13/17 anonim ***** válasza:

Az agykontroll nem bizonyított. Egyáltalán nem az. Sőt.

Ne a vonzás törvényét akard használni. Nehezebb így, de megéri. Önismeretre lenne szükséged, erre tök jó akár életvezetési tanácsadás, akár pszichodráma, akármilyen csoportos tréning. Közben ülj le és gondold végig és írd le, hogy miért rossz az életed. Készíts listát. Aztán írd le, hogy mik azok a dolgok, amit máshogy csinálhatnál. Ha közben tényleg gyakorolsz önismeretet egyre jobban tudnak ezek a dolgok menni.

Azért nehezebb ez, mert el kell fogadnod, hogy részben Te felelsz azért, amit csinálsz. A vonzás törvénye azért csábító, mert azt ígéri, hogy nem kell változnod, csak jobban kell akarnod. Ez önzőségre tanít.

Lehet, hogy nem a világnak kell változnia, hanem Neked ahhoz, hogy jobb legyen az életed, akár csak egy kicsit is.

2011. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 BlackSword ***** válasza:
Azt hiszem Szókratész mondta (de nem vagyok benne biztos): "Ismerd meg önmagad és a filozófia leszáll az égből a földre"... Szerintem az ember akarata szabad... És nem azért, mert azt tesz, amit akar, hanem azért, mert nem teszi azt, amit nem akar... Benned is megvan a kétely, mert hiába akarod magadra erőltetni, nem sikerül...
2011. máj. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A vonzás törvényét egyébként mindenki úgy értelmezi, ahogy neki tetszik.

Lehet úgy gondolkodni, hogy nem kell tenni semmit, és akkor néz majd egy nagyot az illető, amikor tényleg semmi. Vagy úgy is, hogy biztos benne, hogy eléri a célját, és ez erőt ad ahhoz, hogy továbbra se csüggedjen, és ne legyenek ilyen gondolatai, hogy "Jaj, mi van, ha mégsem sikerül, hiába is vergődök itt?".

Egy valami biztos: a legnagyobb utazás is egyetlen lépéssel kezdődik, és a legkisebbhez is meg kell tenni néhányat.

2011. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 dtigenerator válasza:
Kezdjük azzal, hogy ne várj túl sok pozitív eredményt, ameddig szarnak gondolod az életedet. Kezdd el keresni az apró, örömteli momentumokat az életedben, és élvezd őket. Találd meg az apró örömöket. Ambíció, kitartás, és sikerélmény, ez a három a kulcsszó ahhoz, hogy legyen erőd jobb életet kiharcolni magadnak. Ne görcsölj, és ne depressziózz.
2011. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 BlackSword ***** válasza:
26%
Hogy kinek higgy kérdező??? Szerintem a normális embereknek, és ne a vérezóknak...
2011. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!