Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sírok mindenen?

Miért sírok mindenen?

Figyelt kérdés
14/F vagyok és egyszerűen mindenen sírok,most is amikor csak elkomolyodok és csak nézem a gépet akkor egyszerűen sírok de ez már 10 éves koromtól van és még most is sírok nem tudom hogy van ehhez köze de van egy lány és akár rágondolok sírok vagy bármin pl:tegnap este csak elkezdek sírni csak úgy és amikor felkelek akkor is sőt akkor is ha csak a plafont nézem de néha úgy sírok hogy dobog a szívem rettentően és úgy sírok mi ez? puhány vagyok? nem vall rám ez!

2014. aug. 10. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Már hogy a fenébe ne lenne jó? :D Akkor ennek a lánynak te biztosan bejössz, de gondoltam is a leírás alapján.... Figyelj, a lányok mindent megbeszélnek egymással,azt is bőven hogy ki tetszik nekik, így ha a barátnője is ezt mondta, akkor tényleg nincs semmi vesztenivalód!


Gondolj abba bele, hogy csak egy mondat, akár próba után is hogy szia nincs kedved még maradni egy picit beszélgetni? Aztán alakulnak a dolgok magától ne aggódj! Nem kell éjszakáig maradnotok, majd a végén kísérd haza, vagy nézzétek meg együtt valami magaslatról a naplementét, az már önmagában is megad egyfajta romantikus hangulatot!


Egyébként meg ahogy írsz látszik, hogy érzékeny ember vagy tele szenvedéllyel, ami nagyon jó! Sajnos pont ezért néha nehezebb is lesz megbirkóznod a dolgokkal, de az örömöket is sokkal jobban át fogod tudni élni, mint mások hidd el :)


És kívánok neked sok sikert a lánnyal, majd írd meg hogy sikerült! Akár privátban is :)

2014. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Na hát lég jól sikerült a beszéd de nem a lánnyal hanem a barátnőjével mert kíváncsi voltam még valamire meg is kérdeztem tőle azt hogy: Ha ráérne a lány akkor elmenne-e velem valahová? A lány azt mondta akkora örömmel hogy kiugrana a székéből mert egész nap csak rólam beszélnek! Viszont azért hogy én fiú vagyok azért tényleg szenvedélyes vagyok egy kicsit amúgy ha megmondod mi a neved akkor privátba is beszélhetünk mert én nem látom mi a neved :) egyébként elárulod hogy fiú-e vagy lány vagy?

és hogy hány éves mert elég kifinomultam beszélsz biztos jó ember lehetsz! :)

2014. aug. 14. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!