Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért sírok mindenen?

Miért sírok mindenen?

Figyelt kérdés
Kb.szinte mindig sírok. Látok egy romantikus vagy szomorú filmet,elsírom magam. Év közben az egyik lány osztálytársam elült mögülem,és elkezdtem sírni. Edzésen gyakoroltam egy versenyre,nem sikerült jó időt elérnem a gyakorláson,sírtam. És azt mondtam az edzőnek hogy felesleges volt benevezni. Ha veszekedés van a családban,rögtön sírok. Általában rossz a kedvem,bár mostanában egészen boldog vagyok. Nem tudom miért sírok mindenen,de nagyon zavar,mások előtt is képes vagyok sírni. Iskolában,utcán(a szakadó esőben,mert tesóm a barátnőmet elkísérte és úgy ment haza,nekem szakköröm volt)edzésen...Mindenen meghatódok,ha valami szép dolgot látok,vagy két ember kibékül egymással.Próbálok erősnek tűnni,de nem sikerül. Nagyon sokszor van hangulatingadozásom. Mit tegyek? Várom válaszaitokat és bocsi a kisregényért!:) 13/L

2014. júl. 25. 01:53
 1/4 anonim válasza:
100%
Bizonyára halottál már olyanról, hogy lehet halgatni fülhalgatóval, hogy ,,meg tudod csinálni'' meg ilyenek, és ez általában használ is. De ha nem akarsz ilyenre költeni, elég, ha a tükörbe nézel, és Te mondod ugyan ezeket magadnak. Remélem segítettem!
2014. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
93%
Szia:) Én is ilyen vagyok, tényleg. Minden kis dolgon képes vagyok elsírni magam. Túl érzékenyek vagyunk. Anyum is ilyen volt, de ő felnőttkorára megerősödött. Nagyon sok rossz dolgot élt át. Ezzel szerintem nincs mit tenni, próbálj erős lenni, és ne sírj mások előtt. Én már csak néha sírok mások előtt. Legtöbbször itthon érzékenyülök el, de akkor nagyon, és mindenen. Sok sikert! 13/L
2014. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem, hogy ez nem annyira kóros, hogy zavarnia kellene, csupán hiperérzékeny vagy, ami egy kicsit persze kellemetlen, mert emocionálisan jobban az átlag felett vagy. Nos azoknak kellene aggódniuk akik mondjuk egy szomorú v romantikus film nézése közben semmit sem éreznek. Még fiatal vagy, majd kiegyensúlyozód magad a kamasz kor után ...hm?
2014. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó,igazad van. A többieknek is köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz ^^
2014. júl. 25. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!