Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sírok mindenen?

Miért sírok mindenen?

Figyelt kérdés
14/F vagyok és egyszerűen mindenen sírok,most is amikor csak elkomolyodok és csak nézem a gépet akkor egyszerűen sírok de ez már 10 éves koromtól van és még most is sírok nem tudom hogy van ehhez köze de van egy lány és akár rágondolok sírok vagy bármin pl:tegnap este csak elkezdek sírni csak úgy és amikor felkelek akkor is sőt akkor is ha csak a plafont nézem de néha úgy sírok hogy dobog a szívem rettentően és úgy sírok mi ez? puhány vagyok? nem vall rám ez!

2014. aug. 10. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne szégyelld a sírást, ez lehet hogy csak azt mutatja, hogy sokkal érzékenyebben reagálsz az érzelmekre, mint mások, de ez pozitív is lehet hiszen így sokkal nagyobb spektrumban látod a világot.

Mindenképp érdemes lenne átgondolnod, mi az ami zavar téged, miért vagy szomorú, és a kiváltó okokat megszüntetni. Például a szüleiddel el tudsz normálisan beszélgetni? Ha segítőkészek, velük is beszélhetsz ezekről, vagy bármilyen más rokonnal akit szeretsz, esetleg jóbarátokkal, vagy vegyél igénybe pszichológusi segítséget!

2014. aug. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem az a baj hogy a lány a suliba az nagyon jó barátom,de nem barátnak kéne lennünk mert én többet akarok mert rettentő sok ami közös bennünk pl: szeretünk énekelni,gitározni,de ez csak kettő a sokból mert amikor mi sok időt töltünk együtt amikor zenét készítünk együtt és mikor zongorázunk az úgy szokott menni,hogy egyik felén én ülök a székkel a másik felén ő és egyszer véletlenül összeért a kezünk! De hihetetlen jó volt én meg akartam csókolni már majdnem ment is csak ránk nyitottak a barátaink! :( de van még egy srác is a képben ő is rá mozdult! És ez is egy baj!
2014. aug. 12. 13:20
 3/12 anonim ***** válasza:
hát akkor valahogy próbálj meg közeledni felé, nem veszíthetsz semmit, de ha meg sem próbálod, esélyed sem lesz rá! ha amúgy is együtt szoktatok játszani, akkor ez egy indok arra, hogy áthívd magadhoz, hogy gyakoroljatok együtt és akkor kettesben lehetnétek, megpróbálhatnád kifejezni azt hogy mit érzel iránta...
2014. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Oké ez be is válhatna csak az a baj hogy én megyek hozzájuk mert nekik sok hangszerük van és én gitáron,zongorán,dobon,trombitán,harmonikán, játszom ami azt jelenti hogy elég sokon azért,de mint a bökkenőre vissza térve ők a suli mellet laknak és ők is a bandába vannak mert a szövegeket én és a lány írja és ezért nagyon sokszor bejönnek és hát az úgy nem fog össze jönni! segíts
2014. aug. 12. 23:16
 5/12 anonim ***** válasza:

Most nyári szünetben is ott vannak a suli körül? Ilyenkor azért lég sokan elutaznak, lehet hogy tudsz gy olyan időpontot találni, amikor csak a lány van otthon és "véletlenül" te pont akkor akarnál gyakorolni/írni egy új számot stb. és szólhatnál neki... vagy mondd meg neki simán hogy jöjjön át ő kivételesen, hogy együtt játszatok.


az is lehet hogy simán beválik ha egyenesen odamész hozzá, hogy pl. tök szívesen megnéznél egy filmet (ilyenkor kinézel egy olyat ami szerinted őt is érdekelheti), és szerinted ez a film őt is érdekelhetné, nincs-e kedve veled elmenni megnézni.... vagy ugyanúgy odamész hozzá/ráírsz facebook-on hogy olyan sétálgatós kedvedben vagy este, de nem akarsz azért egyedül, nincs-e kedved kicsit dumálgatni ilyenek....


ha amúgy is szoktatok beszélgetni a zenei összejöveteleken kívül sztem vevő lesz rá ;)


vagy mit szeret még csinálni ez a lány? kicsit trükkösebb pl. ha tudod h van kutyája és mondjuk neked is megkéred hogy sétáltassátok együtt mert szegény Bundásodnak nincs játszótársa.... vagy ha szeret sütni akkor megkérheted pl. hogy jöjjön át mert szeretnél csinálni egy tortát anyukád születésnapjára(vagy bárkinek a bármijére), de sztem egy sima meghívás valahova is megteszi, akár egy próba után amikor úgy adódik h a többiek nincsenek ott hogy nincs-e kedve elmenni fagyizni vagy teázni....


írd meg majd h mi lett, drukkolok :)

2014. aug. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
amúgy pedig ha jól zenélsz és neki is ez a hobbija akkor már bőven nm a nulláról indítasz, hidd el! és valszeg az se véletlen hogy a másik sráccal még nincs együtt... lehet hogy titokban ő is arra vár hogy végre lépj valamit, csak mivel lány így duplán nehéz és valahol "tabu" is neki közelednie.... szóval szerintem hajrá, igazából semmit sem veszíthetsz!
2014. aug. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát kösz a tippeket igazán :) Csak akkor mesélek a lányról: hát ilyen barnás szőke a haja,az arca teljesen ugyanolyan mint Laura Marano-nak teljesen ugyan olyan és még az alakja is!! nos szereti a savanyúságot ezt onnan tudom hogy mindig azt eszik ha átmegyünk hozzá!! És ahogy közbe eszi az uborkát akkor is mindig mondogatja jó hangosan hogy imádom a savanyúságot! :) szeret zenélni énekes és dobos és persze én is nagyon szeretek énekelni!
2014. aug. 13. 17:21
 8/12 A kérdező kommentje:
mindjárt írok többet is csak most kaptam egy üzit tőle hogy banda megbeszélés lesz! :)
2014. aug. 13. 17:22
 9/12 anonim ***** válasza:
hát akkor tényleg csinos és jófej lehet! egyből rá is kérdezhetnél, hogy nincs-e kedve elmenni valahova kettesben! :) drukkolok!
2014. aug. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na itt is vagyok sajna nem hívhattam el sehová mert mennie kellet egyből miután beszéltünk a bandába! De megtudtam a barátnőjétől ő is a bandába van és amikor mentünk haza mert szomszédok vagyunk a barátnőjével és azt mondta csak azért van azzal a sráccal mert féltékennyé akar tenni de ez be is vált neki mert azon kapom fel a vizet a suliba mert mindig oda megy hozzá a srác de nem mutatom ki menyire ki vagyok! :) De a lányról többet most mesélek: A lány 5-ödikbe jött hozzánk és akkor is már megvolt a banda csak nem volt még dobos és másik énekes hogy ne csak én legyek ekkor mindenki épp akkor kérdeztünk a suliba hogy tud-e dobolni és énekelni ekkor már csak a lány maradt a bandából senki nem merte megkérdezni tőle az elvárásainkat ekkor én mert én olyan szuper laza voltam még akkor megkérdeztem tőle hogy tud-e és amikor oda mentem hozzá szinte lefagytam mikor megláttam ő kérdezte hogy jól vagy?? én meg elkezdtem dadogni de a végére már tudtam és megmertem kérdezni és azt mondta persze ( A banda amúgy rockot játszik mégpedig a skilletből mert az igazgató nagy skillet rajongó és ilyenkor vetettük el hogy olyan számokat fogunk játszani) De a lány egyszer áthívott hozzájuk és megkért hogy csináljunk egy dalszöveget én belementem és kérdezte milyen dal legyen én mondtam hogy szerelmes vagy ilyen sztár dal ő a szerelmes mellet maradt oké mondtam és egy éjszaka mellet kész is lett azt mondták ők hogy nagyon jó lett és a dal ránk illik mintha együtt lennénk mert olyan jól sikerült elő is adtuk és rájöttünk hogy nekünk ezt többször is kéne csinálni és ide is jutottunk. A lányról még: Egy igazi lángelme aki mindent tud szinte de én se maradok le semmibe se sportban se tudásban, ő és én is karatézunk és egyszer kihívott engem egy meccsre hát jól el is vert mert ugyan oda járunk az igaz de ő a legjobb ott én meg a második de mind fekete övesek vagyunk amúgy a lány egy kicsit messze van tőlünk mert máshol van a suli mint ahol lakunk a barátnőjével! Ezért nem hívhatom el éjszaka! amúgy a kutya sétáltatásról van ugyan olyan fajta kutyánk és csak azokat a kutyákat szeretjük a német juhászt és mindig együtt sétáltatjuk őket és hát egy kicsit ma rá is kérdeztem és azt mondta a barátnője hogy egy kicsit nagyon szeret engem bár ezt nem tudom biztosan még de azt mondta hogy nagyon megakarna ölelni és csak úgy tud elaludni ha rám gondol! jó ez??
2014. aug. 13. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!