Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság jár a fejemben....

Öngyilkosság jár a fejemben. Valaki segítene valahogy?

Figyelt kérdés
Ne pszichológus és ne pszichiáter. Csak egy megértő ember aki meghallhatna az jólenne. És tudna valami megnyugtatót mondani.

2013. dec. 8. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Irj privatot!:)
2013. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meséld el nyugodtan!
2013. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írj!
2013. dec. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Soha senki és semmi nem éri meg, hogy megöld magad!

A rossz helyzetek elmúlnak, az öngyilkosság végleges megoldás egy jelenlegi problémára, vagyis semmi értelme! Akármi is legyen a helyzet, légy erős! Piszok nehéz, tisztában vagyok vele... de az öngyilkosság nem megoldás, nem volt és soha nem is lesz az semmire! Tanuld meg kezelni a konfliktusokat, tűzz ki célokat és előre nézz!!

2013. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. dec. 8. 21:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Általában aki ki írja, terjeszti, nem lesz öngyilkos. Szimpla figyelem felkeltés pillanatnyi hangulatváltozás. Mit gondolsz aki öngyilkos lesz az egyből akkor öli meg magát mikor először gondol rá?
2013. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os! Most, hogy leírtad, neked jobb lett?
2013. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6, attól még meghallgathatod, hogy úgy véled, nem lesz öngyilkos
2013. dec. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is tervezgettem az öngyilkosságot,ki is írtam. Nem figyeltek rám,így megtettem. Mint látjátok nem haltam meg,mert akkor nem tudnék írni,de kórházba kerültem és a TV is készíteni akart velem egy riportot,de én nem szeretek szerepelni,így nem engedtem. Utólag bánom,hogy nem csinálták meg,mert akkor a hozzám hasonló embereknek segíteni tudtam volna. Amikor megtettem már abban a pillanatban éreztem,hogy kár volt megcsinálnom. Lelkiismeret furdalásom lett,miközben véreztem,így egyszerűen a sürgősségire mentem be. Nem éri meg eldobni az életet,ha már egyszer megadatott,hogy élj.
2013. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan! Szívesen meghallgatlak!

Én is sokszor gondoltam rá, de most már tudom, hogy a nagyon nehéz időszakok is elmúlnak, még akkor is, ha most minden perc nehéz. Hidd el, akármennyire hihetetlennek hangzik, nagyon sok szép dolog vár még Rád! Sok szerető ember, sikerek,örömteli időszakok!

Ne add föl!

2013. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!