Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kéne szebb életre...

Hogyan kéne szebb életre találnom?

Figyelt kérdés
Egész sokáig azon gondolkodtam hogyan legyek öngyilkos.Körülbelül én vagyok a legrosszabb tanuló az egész iskolában és már nem bírom elviselni.Próbáltam mindig tanulni,olvasni,játszva tanulni stb.. De ezek közül egyik sem jött be, és már nagyon is azon töprengek, hogyan legyek öngyilkos. Már mindenféle kis rajzot próbáltam meg ilyesfélék, sőt már a felakasztással is próbálkoztam de nem mertem, mert félek a haláltól. Iszonyúan depressziós vagyok nem sok ember szeret kevés barátom is van. Szóval ha valaki írna nekem valami tippet, hogy ezt hogyan lehetne elkerülni akkor írjatok! 14/f

2013. nov. 19. 17:07
 1/4 anonim válasza:
Sportolj! Fuss, edzed a tested és ne egyél meg minden szart! Ettől több életerőd lesz, felfrissülsz, jobban fog menni a tanulás is és elérted a célod.
2013. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáterre van szükséged.
2013. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, én is így vagyok vele. 3-4-es tanuló vagyok. Barátaim nincsenek, csak 1-2..Sokszor gondolkodom öngyilkosságról, vagy hogy el szökök itthonról. Ha gondolod írj privit, segítenék:)! 14/L
2013. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 évesen ez már amúgy is vicc. Komolyan sem lehet venni amiket írsz. Azért mert sz*rul tanulsz öngyilkos akarsz lenni? Már oknak is rossz. Tudod általában az lesz öngyilkos aki nem kürtöli világnak. Aki meg ki írja stb. az csak figyelem felkeltés. Amúgy meg ha komolyan ilyen súlyos depresszióba estél e miatt akkor elég gyenge jellem lehetsz.
2013. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!