Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, lány! Már egy...

13 éves vagyok, lány! Már egy ideje sok pattanásom, jártam kozmetikushoz is, de az sem tüntetett el sokat. Mit tudok tenni hogy szebb legyen az arcom?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 12:40
 1/4 anonim válasza:

Ez mindenkinek mashogy van.

En 14 eves vagyok, soha nem volt teli az arcom pattanasokkal, nekem inkabb miteszereim vannak, amik rosszabbak, mert csak puderrel birom elfedni oket, mert ez majd csak magatol mulik el.

De a pattanasokat ne nyomkodd ki, mert nyomot hagyhat az arcodon. Mindenkepp hasznalj arcronikot (mondjuk lorealt) 1000 ft-tol mar kaphato. Reggel es este is kend be alaposan, hagyd hogy megszaradjon, es ne is mosd le, mert ugy semmit nem er. Azert is fontos, hogy ne nyomd ki oket, mert aztan csipni fogja az arctonik, es az fajdalmas.

Kopudert is hasznalj mindig, amig el nem mulnak, mert az leszaritja oket. Vegyel Essence-t, az is kaphato mar 1000 ft-tol.

Remelem tudtam segiteni :)

2013. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.. Igen tudtál segiteni
2013. szept. 21. 13:59
 3/4 anonim válasza:
sotret. fél évig szeded minden nap 1 tabletta, elmúlik tőle az összes pattanásod. nekem segített.:) 17/L (annyi , hogy érzékeny lesz a bőröd arra a fél évre, és több testápolót, ajakápolót kell használnod, de hidd el, megéri)
2013. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rebelle válasza:
1. Az arctonic-ot ne hagyd estére is fent mivel ha rendes tonic, akkor azt felissza úgyis az arcod , szóval nem is lehetne lemosni , ha szappanos ,akkor fürdés közbe kendbe az arcod és dörzsöld 1-2 percig , majd hagyd rajta és majd 10 perc múlva mosd le , szerintem nem jók a Loreal termékek , mivel az egy fodrász kellék volt , csak fejlesztették magukat , de akkor is.A legtutibb kozmetikai termék a Belnatur,Babor,GlySkinCare ;)
2013. nov. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!