Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó életem van! De még is újra...

Jó életem van! De még is újra és újra megtalál ugyan az a gondolat. Milyen lenne az életük nélkülem?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Irigylésre méltó szinvonalban élek. Van egy nagy házunk nagy telekkel. Van egy Mercedes-ünk és egy Audink. Évente 1 hónapot külföldön töltök. S3-s telóm van. Mindenem meg van ami kell. Sose buktam, egy eléggé jó közép iskolába járok. Van 3 öcsém, szüleim együtt vannak.


Én régen nagyon vidám kedves felhőtlen ember voltam. Egy kicsit mindig is érettebb gondolkodással rendelketem mint a korombeliek. Az utóbbi években nagyon megváltoztam. Teljesen magamba fordúltam. Szinte sosem nevetek, ha nevetek is az is félig kényszeredet nevetés. Családommal egyáltalán nem beszélek, senkinek nem mondom meg érzéseimet. Többnyire nem halgatnak meg társaságban, nehezen ismerkedek, és már szerintem unalmas vagyok számukra. Szinte semmi szabadidőm nincs. Túl sok dolgot vàlaltam, ezért semmiből sem tudok 100%-ot nyújtani. Nem tudom helyén kezelni a veszekedéseket. Szívesebben töltöm az időmet egyedűl vagy állatokal mint emberekkel. Egyre gyakrabban gondolok arra, hogy kinek milyen lenne az élete nélkülem, meg hogy meghalok valahogy:vizbe fulladok elüt a vonat, valaki véletlen valami olyat csinál stb. Az öngyilkosság gondolata is sokszor ott motoszkál a felyembe. Igazából csak azért nem tettem meg, mert nem találtam meg a legkevésbé fájdalmas módját. Még senkinek nem beszéltem rólla mert nem merek, de ma jobb napom van, ezért úgy gondoltam, hátha kapok valami jó ötletet ami nem a pszichologus.



2013. dec. 1. 20:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy.a drogokról is egyre többet gondolkodok, hogy milyen lehetne kiprobálni.
2013. dec. 1. 20:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég hülegyerek vagy,drogot semmiképp nem próbáld ki semmilyen szin alatt,az lessz a vég kezdete,próbálj meg ismerkedni suliban stb,és ne vágj fel neked mivan,mert akkor fordulnak el először tőled....Amúgy tudod erre mondják hogy :"a pénz kényelmessé teheti az életet,de boldoggá nem"
2013. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sportolj,szerez pár havert és bulizgassatok ,basszatok be.Íktas be pár szabadnapot pihend ki magad. Az lenne a legjobb számodra ha összejönnél egy olyan lánnyal aki szeret téged és kiönthetnéd neki a lelked (ezt komolyan gondolom ) + Még eset hogy a pénz nem boldogit...
2013. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél a jó sok pénzedből egy helyesírási szótárt, aztán jó szórakozást!
2013. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
úri unalom...
2013. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bőség zavara, ha havi 48 ezerből kellene megélnetek akkor nem törnéd ezen a fejed. Vagy lehet amiatt akarnál meghalni mert nincs mit enni.


Nemhogy áldanád az Istent hogy neked ilyen életet adott.

Másnak nincs áram, fűtés, kenyere a mindennapokra és mégsem fordul meg ilyen a fejükben. Értékeld át a fejedben azt hogy ki mit kapott és hogyan él. Nagyon sok embernek ezerszer rosszabb élet jutott és mégis reménykedik és bízik hogy jobb lesz neki mert a pozitív oldalról személi az életet.


Neked tele van lehetőséggel az élet, csak egy hülye kis emos vagy aki unalmában nem tud mit kezdeni az idejével.

2013. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!