Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért rossz az ha valaki a...

Miért rossz az ha valaki a halálra gondol?

Figyelt kérdés
Arról is elszoktunk gondolkozni, milyen ruhát veszünk fel másnap, vagy éppen mit csinálunk délután. Mindenki próbálja eltervezni a jövőjét. Mivel senki sem él örökké, ezért a halál is az élethez tartozik. Miért ne lehetne arről is töprengeni?

2013. okt. 16. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet erről töprengeni! Én is sokat szoktam. Nincs benne semmi. CSak élni is kellene nekem eddig nem ment.. :S
2013. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem rossz alapvetően, de ha elmondod valakinek, hogy szoktál a halálra gondolni, akkor lehet, hogy megijed, mert azt hiszi, meg akarsz halni. Ha valakinek állandóan a halál körül forognak a gondolatai, az a depresszió vagy egyéb lelki betegség tünete lehet. Ha viszont csak elképzeled, hogy milyen lehet a halál, de nem vágysz rá és nem tervezel öngyilkosságot, akkor nincs baj.
2013. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Olyan mind1 ki mennyit gondol a halálra itt mindenki leszar mindenkit.
2013. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Skywalker33 ***** válasza:
100%

A halál az élet legfontosabb és legizgalmasabb kérdése.

Aki nem érti a halál misztériumait az nem érti az életet sem és ez látszik is a világon...

T :)

2013. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem is úgy gondoltam, hogy folyton arra gondolni rossz e. Hanem csak néha-néha. Köszönöm a véleményeket
2013. okt. 21. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!