Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan vezessem le ezt a...

Hogyan vezessem le ezt a rossz érzést ami bennem van?

Figyelt kérdés

Annyira azt érzem hogy kárt kellene tennem magamban. Vágyok a fájdalomra. Most nagyon rosszul vagyok érzelmileg.

Tudom hogy ez nem lenne megoldás de olyan semmilyen az életem.... Úgy érzem nem bírom tovább....


2013. szept. 18. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Fordulj pszichologushoz vagy pszichiaterhez, ha surgos az eset, akkor hivd ki az ugyeletet, hivj mentot. Az akut helyzetet le lehet kuzdeni par het allat, hosszutavon a terapia segitene, hogy jobban kezeld elethelyzeteidet.


Valamint fontos, hogy a szakembereken kivul tudj valakivel beszelni ilyenekrol, mert kulonben csak gyulik a feszultseg.

2013. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
figyu az a lényeg hogy találj egy igazi barátot aki figyel is rád és meghalgatja a problémáid, együttérez veled, apropó ha aztakarod hogy fájjon akkor gondolj olyan valakire aki fontos neked és hogy ő mit gondolna emiatt rólad hidd el nekem is volt olyan amikor a falat fejeltem mert olyan szar volt de csak anyit értem el vele hogy megfájdult a fejem
2013. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nekem nem megy a barátkozás. Nem vagyok képes megnyílni senkinek sem kettő emberen kívül. Ők meg unnak engem hallgatni. Mindig leállítanak ha erről akarok beszélgetni velük. Leráznak. Nem figyelnek rám, pedig sokszor olyan jó lenne ha egy kicsi együtt érzőbbek lennének.
2013. szept. 19. 17:40
 4/4 anonim válasza:
hát ha gondolod nekem is elmondhatod a problémáid, speciel én olyan vagyok hogy szeretem megérteni és felvidítani az embereket.
2013. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!