Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami baj vagy velem?

Valami baj vagy velem?

Figyelt kérdés
Mostanaban egyre gyakrabban erzem azt, hogy el kell hatralnom az ablakoktol. Mindig elkepzelem hogy mi lenne ha leugranek es ugy erzem hogy kepes lennek ra ugyanakkor nem akarom. Elso emeleten lakok, a szobambol nyilik az erkely ajtaja.

2013. dec. 7. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
kényszerbetegségre tippelek.
2013. dec. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne rágódj ezen. Lehet rossz emlék miatt, berögződött tudat stb. Itt csak akkor lesz gond hogy ha te annak fogod fel és meg is teremted >>> így adod, állítod magadat be.
2013. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hosszúhajú ***** válasza:
ha ez tényleg komoly visszatérő gondolat, ami foglyul ejt, szorongat, késztet, mint egy rögeszme, akkor én is kényszerre tippelnék látatlanban - és mivel én is kényszerbeteg vagyok, menj vele dokihoz, van rá terápia is meg gyógyszer is.
2013. dec. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 13. 18:48
 5/5 anonim válasza:
Kérj meg valakit hogy nyomtasson neked ki ablakokról képeket, ezeket ragaszd ki egy hétre a szobád falára. Azután amikor valami otthoni tevékenységet folytatsz akkor mindig az ablak közelébe csináld és napról napra menny közelebb az ablakhoz! Remélem neked is beválik!
2013. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!