Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség mi van velem? Nem...

Segítség mi van velem? Nem bírom ezt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rettegek az iskolától,közlekedési eszközöktől és minden olyan helytől ahonnan nem tudok hamar kiszabadulni és sok ember van. Félek,hogy bekattanok elkezdek csapkodni vagy bekiabálok valami gáz dolgot esetleg káromkodok. Eddig nem történt meg viszont elkezdek remegeni,szédülni,hányin gerem lesz volt,hogy majdnem hánytam :( és úgy érzem mintha a világ álomszerű lenne, volt hogy öngyilkos akartam lenni és majdnem kiugrottam egy jármű elé.. én nem akarok ilyeneket gondolni és nem akarok rosszul lenni,nem tudok így suliba járni rettegek,tanácstalan vagyok. Voltam orvosnál azt mondta pánikbetegség? Normálsi,hogy meg akarom ölni magam közbe nem is? Kaptam gyógyszert is.. A legrosszabb,hogy mostmár itthon is előjön ez a rosszulét ilyenkor olyan mintha meguflladnék nem érzem sajátomnaka végtagjaim.. és érzem hogy homályos az agyam és nem is én vagyok..
2013. nov. 27. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
fogyasztottál kábítószert?
2013. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dehogyis akkor tudnám,hogy mi okozza ezt. Ijesztő ez az egész :(
2013. nov. 27. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Szeded a gyógyszert? Ha igen, vissza kell menned az orvoshoz, mert szemmel láthatóan amit kaptál, nálad nem jó. Nyugi, nagyon sokan szenvednek hasonló bajtól, pszichológus, pszichiáter segítsége kell hozzá, és nagyon kitartónak kell lenni a terápiában, de ki lehet belőle jönni!
2013. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze,hogy szedem igaz csak egy hete.. és elvileg kell pár hét amíg hat. Viszont mi lesz ha addig leégetem magam? megölöm magam stb? Alapjáratban is tiszta ideg vagyok már.
2013. nov. 27. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak nyugalom, ezek a betegségek egész jól gyógyíthatóak, csak sokáig kell várni, amig el kezd hatni a gyógyszer... hasonlóan, mint a depresszió esetén. Hónapok telnek el, amíg feldúsul a szervezetben, nem olyan, mint a fájdalomcsillapító, hogy beveszed, és 2 perc múlva hat. Sok türelem, erő, kitartás, és kérd a környezeted (család, barátok) segítségét. Az élet csodaszép, de át kell menni a megpróbáltatásokon is. Neked pont ez a feladat jutott. De ne hagyd magad, meg tudod csinálni.
2013. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást,de nagyon aggódok :( Aki tud valami megoldást még nagyon örülnék neki!
2013. nov. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!