Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Mit tegyek? Egyszerűen nem bírom ami velem történik. Már alig bírok emberek közé menni. (lent)

Figyelt kérdés
A munkám során is sok emberrel találkozok mert kereskedelembe dolgozom de az egész napom azzal telik hogy folyton rettegek hogy éppen kivel találkozom. Ha valaki hozzám szol rögtön görcsbe rándul a gyomrom és elvörösödök. Ha a feletteseim kérdeznek valamit akkor is így vagyok még akkor is ha nagyon jól tudom a dolgomat. Nem tudom mi bajom van de ez már egyre nehezebb pedig eddig elég sok mindent el értem az életbe amit nem szeretnék romba dönteni. Ha pl nem dolgozom akkor be sem tudok menni oda vásárolni mert mindig azon gondolkozom hogy éppen kivel találkozom.
2011. máj. 23. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is mindig ez történik. Kiváncsi vagyok ad e valaki valami jó tippet.
2011. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondold át alaposa, mi lehet az oka annak, hogy azért aggódsz, kivel találkozol a munkahelyeden?

Nem szeretnéd, ha ilyen munkakörben látnának?

Van valaki konkrét személy, akitől tartasz?

Attól félsz, hogy a munkádat fogják bírálni?

Ellenérzésed van magával a hellyel vagy a kollégákkal kapcsolatban?

Ilyen és ehhez hasonló kérdéseket lenne célszerű feltenni magadnak.

Lehet az is, hogy egyszerűen csak eleged van az emberekből, mert túl sokat vagy köztük, ez érthető.

2011. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

valamilyen rossz élmény ért korábban titeket?

eként lehet hogy a pszichológus tud segíteni, ha itt senki nem szolgál olyan válasszal amit ti hasznosítani tudtok :)

2011. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem általában ez csak akkor fordul elő ha vizsgázok ,vagy fel kel szólalnom több ember előtt stb.


Használj valamiylen nyugtatót. Nekem ez vált be.

pl Seducar Forte .

2011. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekemis ez
2011. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!