Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megőrültem volna? (Többi...

Megőrültem volna? (Többi lent, hooszú)

Figyelt kérdés

Elmesélem az én kis történetem.

15 éves biszexuális fiú vagyok.

A lányokhoz jobban vonzódom, de a fiúkat is megnézem.

Általános iskolában egy pokol volt mind a 8 évem, mert kikezdett mindenki, hogy meleg vagyok, azért, mert lányokkal voltam folyton.

Most leszek majd 10.-es, de a 9. is egy szörnyűség volt.

Gólyatáborban megismertem egy fiút, és teljesen belezúgtam.

10 hónapig szenvedtem, amiért nem foglalkozott velem, nem volt a barátom stb.

Ugye, ott a táborba összehaverkodtam vele, de sulikezdés után elhidegült, mert ő nem az én osztályomba jár.

Depressziós lettem, de úgy döntöttem, megpróbálom elfelejteni az illetőt.

Félig-meddig sikerült is, de egy nap ráírtam a fiúra Facebook-on, és elmondtam neki, hogy fájt, hogy úgy elhidegült tőlem stb..

Ő bocsánatot kért, kibékültünk, minden happy volt.

Azonban egy nap kitálaltam neki. Elmondtam, hogy biszex vagyok, és hogy bele vagyok zúgva.

Ő ígért fűt-fát, hogy nem mondja el senkinek, de rögtön elkezdte terjesztenu, azt, hogy én b*zi vagyok, tehát hazudott mindenkinek.

A szemembe röhögött, mikor felróttam neki, amit tett, azt ,ondta, h őt nem érdekli.

Ezek után szó szerint kínzott.

Mindenkinek, akinek csak tudta, elmondta a saját maga kis hazugságát, a füllem hallatára mondta másoknak, h "ott van a kis b*zi", azt mondta megver, megöl stb.

De nem tett semmi olyant, hogy bántott volna.

Teljesen magamba zuhantam, még jobban beleestem a depresszióba, meg akartam halni.

A még meglévő barátaim, segítettek talpra kecmeregni.

Nem szerettem ki a fiúból, hanem még mindig szerettem.

Megalázkodtam előtte, szánalmasan viselkedtem.

Most ugye nyár van, és valami történt velem.

Lehet, hogy csak egy szimpla idegösszeomlás, de szerintem nem.

Van, hogy tiszta kedvtelen vagyok, nincs kedvem semmihez, és folyton olyanokon agyalok, hogy megölök embereket. Még olyanokat is, akiket szeretek. Pl: húgom.

Én teljesen ki vagyok készülve, nem akarok bántani senkit, én nem olyan vagyok.

Van, hogy nevetek, utána pedig elkap a sírás, minden ok nélkül..

Szerintetek mi történt velem?


2013. júl. 9. 09:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
szeretek olvasni, harry pottert meg amúgy is szeretem, szóval jó párosítás volt :)
2013. júl. 9. 12:59
 12/14 anonim válasza:
Szerintem igazán erős vagy, hogy ennyi minden ellenére itt vagy! Egyik ismerősöm (R.I.P.:cc) is ugyan ezt élte átt, biszex volt és beleszeretett egy fiúba. Ő nem bírta a megalászkódtatást és öngyilkos lett. De te rettentő erős vagy! Légy büszke magadra, vállald fel hogy ki vagy! Ha olykor rossz a kedved, netán megint a gyilkoláson agyalsz, dobj nekem egy üzit privátba! Ha szeretnéd nekem kiöntheted magad:) Írj és segítek:)
2013. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem állj neki edzeni, menj futni, bicajozni, vagy csak ugrálj zenére, akármit, amivel jól kifárasztod magadat fizikailag. És tartózkodj sokat szabad levegőn, ne ülj egész nap a lakásban, akkor csak rágod magadat az egészen, az a legrosszabb, teljesen begyöpösödsz! Az is jó, ha nekiállsz barkácsolni valamit. Ezek visszahozzák az ember életkedvét, ha erőt vesz magán és nekiáll. Szerintem ez sokat segítene! :) Kitartás! :)
2013. júl. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. júl. 10. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!